23.09.2021
Денис Шеліхов:

Денис Шеліхов: "Моя мотивація була на найвищому рівні"


Для воротаря "Металіста 1925" Дениса Шеліхова гра проти "Епіцентра" стала дебютною у складі команди. Голкіпер поділився враженнями від дебюту в якому вдалося зіграти на нуль.

- Вітаємо з дебютом у складі "Металіста 1925" та грою на нулю. Здається, що партнери по команді сьогодні дали можливість проявити себе у грі?

- Дякую за привітання. Скажу, що кубкові матчі завжди відрізняються від поєдинків у чемпіонатах та інших змаганнях. Відповідно мотивація зашкалювала, як у нас, так і в суперників. Через це, мабуть, їм вдавалося виходити в атаки та кілька разів створити небезпеку біля наших воріт.

- Коли в них вийшло створити, тобі вдалося проявити себе. Як взагалі краще для голкіпера, щоб не було моментів чи аби була можливість проявити свою майстерність?

- Якщо казати про мене, то моя мотивація була на найвищому рівні. Мені дали можливість проявити себе. Не залежно від того були б моменти чи не було, я був готовим до гри, до тих моментів, які суперники, зрештою, створили. Так, були важкі моменти, проте вдалося виручити команду.

- Йшлося про те, що команді необхідно через перемогу над "Епіцентром" повернути хороші емоції. Як на твою думка, сьогоднішня звитяга здатна повернути позитивні емоції?

- Так, будь-яка перемога надає впевненість у своїх силах. Дійсно, дає позитивні емоції. Тому сьогоднішня перемога не виключення.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Денис ШеліховКубок УкраїниМеталіст 1925Епіцентр
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 864