23.09.2021
Андрій Ременюк:

Андрій Ременюк: "Треба було забивати раніше"


Півзахисник "Металіста 1925" Андрій Ременюк прокоментував для клубної пресслужби кубковий поєдинок проти "Епіцентра"

- Багато вболівальників очікували легкої гри проти представника Другої ліги. Але гра виявилася складною. Які твої відчуття, враження після гри? Чому саме так гра склалася на твою думку?

- Так, гра, дійсно, давалася не лекго. Можливо, могло вплинути те, що ми грали на виїзді. У "Епіцентра" було хороше налаштування на цю гру, їх вболівальники гнали їх уперед. Тому було важко, але це кубковий турнір, тут головне, що ми пройшли далі

- Лунало також, що команді потрібно перемогти "Епіцентр", аби повернути позитивні емоції, переможний настрій. Чи дала сьогоднішня перемога необхідні речі?

- Так, у нас був період з п'яти матчів без перемог. Нам потрібна була перемога, щоб повернути впевненість. Тож, тепер поїдемо до Чернігова з позитивними емоціями.

- Сьогодні тобі кілька разів вдавалося виходити на ударні позиції. Наскільки складно було грати біля воріт "Епіцентра", як давалася гра в атаці?

- Дійсно, були хороші моменти у сьогоднішній грі. Треба було забивати раніше, щоб далі вже можна було спокійно догравати цей матч.

- Можеш, будь ласка, пригадати епізод із голом? Як там все було за твоїми відчуттями, як вдалося забити

- Декілька разів у цьому матчі я не встигав закрити свою позицію. На щастя, в епізоді з забитим голом все вдалося, я встиг і зіграв на випередження захисника і м'яч опинився у сітці.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ЕпіцентрКубок УкраїниАндрій Ременюк
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 731