22.09.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "З "Епіцентром" ми плануємо ротацію"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів, у чому його команда має не поступатися "Епіцентру" та чому планує проводити ротацію у кубковому матчі.

- Ми розпочинаємо свою участь в Кубку України. Турнір дуже цікавий, будемо намагатися гідно в ньому виступити. Зрозуміло, що Кубок України - це турнір, де все вирішується в одній грі. Тому тут важливе налаштування команди. Ми з хлопцями багато розмовляємо на цю тему та підводимо до того, що в команди "Епіцентр" буде велика самовіддача і ми маємо не поступатися їм у цьому.

- Часто тренери використовують кубкові змагання, як можливість дати зіграти тим гравцям, які у чемпіонаті мають менше ігрової практики. Чи будете ви використовувати ротацію?

- На цей матч з "Епіцентром" ми плануємо ротацію. Бо у нас була складна гра у Львові. Там було дуже важке, в'язке поле. У деяких наших гравців є незначні пошкодження, мікротравми, тому декому дамо перепочити, враховуючи, що в нас уже через два дні буде гра у Чернігові проти "Десни". Тому - ротація буде.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1504