20.09.2021
Дмитро Криськів:

Дмитро Криськів: "Приїздили до Львова за перемогою"


Півзахисник "Металіста 1925" Дмитро Криськів, якого Parimatch визнав кращим гравцем матчу з ФК "Львів" розповів про свої враження від поєдинку клубній пресслужбі.

- Дмитро, як ви оцінюєте сьогоднішній матч: втратили два очки чи знайшли одне?

- Не знаю, як оцінювати. Приїздили до Львова за перемогою, а вийшло ось так.

- Як взагалі сьогодні гра складалася? "Львів", здається, давав можливість, особисто тобі та твоїм колегам по центру поля, розвертатися обличчям до чужих воріт?

- Поле сьогодні було важким. У Львові кілька днів йшов дощ. А в центрі поля у нас була перевага в одного гравця, але, на жаль, цю перевагу не вдалося втілити в голи.

- Як вплинуло і чи вплинуло взагалі, що учора не було звичайного передматчевого тренування, а просто розминалися поруч з готелем?

- Навіть не знаю. Ніби, був хороший фізичний стан. У будь-якому разі - такі матчі потрібно вигравати.

- У кінці поєдинку в тебе був епізод, навіть з повторів не було точно зрозуміло, там тобі не вдалося влучити у ворота чи воротар врятував "Львів"?

- Хороший момент був. Ілля Зубков черкнув м'яч, я побіг і проштовхував його далі. Такий важкий момент був, бо і воротар скоротив відстань, і я вже дотягувався до м'яча. На жаль, не вдалося влучити у ворота. Я таки зміг проштовхнути, воротар не торкався, не влучив у ворота.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛЛьвівДмитро Криськів
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1329