18.09.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Результатом задоволений, але з невеликим осадом у душі"


У матчі 8-го туру Чемпіонату юнацьких команд "Металіста 1925" U-19 здобув впевнену виїзну перемогу над однолітками з ФК "Львів". Старший тренер команди Роман Мельник поділився своїми враженнями та емоціями від цього поєдинку з клубною пресслужбою

- Роман Петрович, вітаємо з перемогою! Які ваші оперативні підсумки матчу?

- Перший тайм команда провела дуже добре. Контроль був, створили багато моментів, забили два голи, ще більше не забили. Тож, першим таймом я залишився задоволений. У другому таймі вийшли, можливо, зайва самовпевненість завадила нам. Почали порушувати дисципліну, не грати на своїх позиціях, кожен почав бігти вперед, намагатися забити гол. І вийшла так нервова 15-хвилинка. Хотілося б зазначити, що команда трохи не дослухалася до порад тренера і почала займатися не тим, чим потрібно. Потім трохи дали їм, як то кажуть, "по вухах", почали знову грати в футбол, забили ще, перший, другий голи. 4:0 перемогли, але лишився не приємний осад, бо видалення. Молодий хлопець - Стрельник заробив червону картку просто на рівному місці. Замість того аби кидати аут і атакувати, заробив вилучення і пропустить тепер три гри. За рахунку 4:0 робити таке робити... Не за духом гри він заробив цю червону картку. Списуємо це на молодість.

- Ви завжди зауважували, навіть після переможних матчів, що бували невдоволені навіть, коли команда перемагала, але грала на контратаках. Бо ви намагаєтеся прищеплювати хлопцям атакувальну гру, першим номером. Сьогодні все це вдавалося? І атакувати, і першим номером, і перемагати при цьому?

- Так. Хотілося б, аби команда грала подібним чином всю гру. Бо, кажу ж, в другому таймі вийшли, відчувши, що можуть грати в футбол. Мабуть, кожен почав себе чи продавати, чи я не знаю, когось здивувати. Через це маленький осад лишився. Буквально 15-ть хвилин другого тайму команда грала погано. Потім вирівнялися знову. А вже вилучення змусило нас грати другим номером. Знову ж таки, захищалися гідно, молодці Характер проявили в кінці, все гаразд. Результатом задоволений, але з маленьким осадом у душі. Червона картка, зараз дадуть три матчі дискваліфікації. Молодий хлопець пропускатиме, це один з лідерів команди, можна так сказати. Він і пенальті сьогодні заробив. Неприємне вилучення. Але нічого, будемо виправляти ці помилки.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925 U-19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1304