17.09.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Потрібно повернути впевненість команді"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів, як команда готується до гри проти ФК "Львів".

- Валерій Сергійович, чи вдалося команді психологічно розвантажитися після невдалої серії?

- Так, розвантажилися. Дійсно випробування було дуже серйозне для нас, як для дебютантів "Вищої ліги". Все ж таки, провести чотири гри з такими суперниками - складно. Сподіваюсь, що команда отримала хороший досвід, стала сильнішою та позитивними емоціями дивимося вперед.

- Ви були змушені констатувати, що той іспит не вдалося скласти. Зараз також серйозний іспит у вигляді гри проти ФК "Львів"?

- Зараз кожна гра буде серйозною. Тим більше, ви ж бачите, як всі команди, б'ються. Враховуючи, що у "Львова" також невдала серія, вони грають вдома, налаштовуємося на серйозну-серйозну боротьбу.

- На що саме налаштовуєте команду?

- Звісно, на перемогу. Тому що потрібно повернути впевненість команді, а вона приходить тільки тоді, коли є завойовані очки та перемоги.

- Судячи з турнірної таблиці, "Львів" - аутсайдер. Чи вважаєте ви, що це зараз найслабкіша команда "Прем'єр-ліги"?

- Ні, я так не вважаю. Я впевнений, що боротьба, як за чемпіонство, так і за зону єврокубків, так і за виліт буде тривати, мабуть, до завершення останнього туру чемпіонату.

- Чи важче для вас готуватися до матчу, бо в ФК "Львів" тиждень тому змінився головний тренер?

- "Львів" почав грати за іншою тактичною схемою. Вони грали 4-4-2, зараз яскраво виражені 5-2-3 чи 3-4-3, вони постійно трансформуються. Звісно, ми, в тактичному плані, весь цей тиждень попрацюємо, щоб виглядати, як можна краще.

- Новачка Зубкова ви випустили на поле одразу в грі проти "Динамо". Що можете про нього сказати, наскільки готовий цей гравець?

- Так, з "Динамо" я дав йому шанс, щоб він відчув ритм гри Прем'єр-ліги. Враховуючи, що в нього не було ігрової практики тривалий час, звісно, йому потрібно набирати форму. Те, що він старається - це похвально.

- Зараз на команду очікують три поспіль виїзних гри. Фактично всі три вони відбудуться за один тиждень. Команда готова до такого ритму?

- Звісно, готова.

- Не будете повертатися до Харкова. Футболісти будуть без родин, нормально це перенесуть?

- Так, ми їдемо на тиждень. Три дальніх виїзди у нас. Тому поїдемо та будемо намагатися з цих виїздів привезти максимум очок.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1051