16.09.2021
Ілля Зубков:

Ілля Зубков: "Завдання - допомагати команді та проявити себе"


Гравцем "Металіста 1925" Ілля Зубков став напередодні гри проти "Динамо". Враженнями від дебюту, очікуваннями від гри проти "Львова" та своїми характеристиками гравець поділився з клубною пресслужбою.

- Ілля, ви підписали контракт з "Металістом 1925" і фактично наступного дня ви дебютували у грі проти "Динамо". Наскільки вже акліматизувалися в команді, як себе відчуваєте в колективі?

- Насправді, я хотів би подякувати тренеру за те, що він дав мені шанс потрапити до цієї команди. Такий дебют в Прем'єр-лізі, одразу проти чемпіона, на жаль, не перемогли. Але я дуже радий, що цей дебют відбувся. Щодо акліматизації. Поки що звикаю до вимог, бо дуже інтенсивні тренування. Проте, загалом, стає краще.

- Ви стали гравцем команди перед грою з "Динамо". Проте загалом у "Металіста 1925" чотири поразки поспіль. Бачите який ментальний стан одноклубників?

- Мені здається, що зараз перед грою зі "Львовом", у всіх дуже серйозне налаштування, всі бажають перемогти та зламати ситуацію. Загалом, я вважаю, що в нас є хороший шанс, хороша можливість це зробити. Тому віддамо всі сили, щоб перемогти.

- Влітку ви були на перегляді у "Львові", мабуть, знаєте цю команду, що можете про неї сказати?

- Там хороші футболісти всі. Робиться ставка на іноземців. Не знаю, як зараз, але тоді було так. Хороша команда, хороший тренер.

- Зараз "Львів" аутсайдер. Це не розслабляє команду?

- Звісно, що ні. Нам потрібна перемагати, це "Вища ліга", тому в кожній грі максимальне налаштування.

- Проти "Львова" як грати? Вже, мабуть, вивчали частково?

- Ні, будемо готуватися сьогодні після тренування, буде теоретичне завдання і нам тренер скаже як грати, на що звернути увагу. (Прим. ред.: розмова була записана напередодні)

- Зовсім нещодавно ви стали гравцем "Металіста 1925". З яким настроєм, налаштуванням, особистими завданнями ви підписували контракт?

- Завдання - допомагати команді та проявити себе. Мені тренер дав шанс, лишилося ним тільки скористатися. Ось і все.

- Можете, будь ласка, охарактеризувати себе, як гравця? Де зручніше грати, які сильні якості?

- Моя позиція - це центральний нападник. Сильні сторони, мабуть, це сила, швидкість, гольове відчуття, гра головою. Все те, що, ймовірно, у всіх центральних нападників має бути.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Ілля ЗубковМеталіст 1925УПЛЛьвів
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1184