11.09.2021
U-19.

U-19. "Металіст 1925" - "Динамо". 91-а хвилина. Мельник та Островський


Після переможного матчу, у якому гравці "Металіста 1925" завдали першої у сезоні поразки гравцям "Динамо" U-19 з клубною пресслужбою поспілкувались старший тренер юнацької команди Роман Мельник та нападник команди Владислав Островський.

Роман Мельник: "Хлопці віддали усі сили за емблему, яка у них на грудях"

- Роман Петрович, вітаємо з перемогою. Можливо, сенсаційною. Чи ви так не вважаєте?


- Ви знаєте, ми дуже ретельно розбирали суперника. Знали, що вони грають добре в позиційних атаках, в швидких атаках. Ми не підлаштовувалися під суперника, ми хотіли запропонувати їм свою гру, але, на жаль, трохи не вдалося. Тому сьогодні, нам уже вкотре, довелося грати другим номером. Це нова наша команда, прищеплюємо їм футбол комбінаційний. Проте, поки не виходить. Виходить більше грати на контратаках. Результат - на табло. Наші дві контратаки вийшли результативними. Ми забили голи. Хочу привітати хлопців. Вони сьогодні віддали всі сили на футбольному полі, і навіть трохи більше, щоб досягти цього результату. Дякую хлопцям, дякую нашим вболівальникам за те, що підтримують. А ми будемо працювати над красивою грою.

- Мабуть, на те, що доводилося грати на контратаках вплинув швидкий гол. Аби його не було, можливо інакшим міг би бути хід поєдинку?

- Ми планували, хотіли вступати одразу у високий пресинг. Це те, що у нас вийшло, забили швидкий гол. Цей гол вплинув на підсумок поєдинку. Суперникам довелося більше володіти м'ячем та атакувати. А нам довелося більше захищатися. Тим не менше, ще раз хочу зазначити, що я хочу прищепити нашій команді комбінаційний футбол. Щоб ми не просто відбивалися, як цього разу у деяких моментах. Відверто кажучи, нам у грі з "Динамо" у багатьох моментах просто пощастило Але пощастило чому? Бо на футбольному полі хлопці віддавали всі сили за емблему, яка у них на грудях. Це "Металіст 1925" і вони будуть за нього "помирати". А свою гру, думаю, ми ще знайдемо

Владислав Островський: "Тренер показав мотиваційне відео, яке додало нам сил"

- Які враження від поєдинку? До гри вірили з хлопцями, що вам вдасться перемогти "Динамо" U-19, адже вони йшли по турнірній дистанції, не втрачаючи очок?

- Так, команда вірила в перемогу. Емоції переповнюють. Нас дуже добре налаштували на цю гру, тренер показав мотиваційне відео, яке додало нам сил. Хочу подякувати одноклубникам за самовіддачу. Також дякую вболівальникам, які підтримують нас у кожному матчі.

- Як було входити до такої гри? Ти вийшов на заміну одразу після перерви, перший тайм був дуже емоційний, багато жовтих карток, розмов емоцій.

- Коли входив до гри, перші хвилин десять, треба було трохи "задихнутися", щоб вже далі продовжити добре грати. А так десять хвилин пройшло і пішла гра, команда забила другий гол.

- Забила команда не без твоєї участі, хоча тобі переграти голкіпера "Динамо" не вдалося, проте ти добре поборовся за м'яч у тому епізоді.

- Так, трохи не вийшло перекинути голкіпера. А так добре, що Вадим був вчасно на добиванні та забив таки цей гол.

-Як ти вважаєш, сьогоднішній результат заслужила команда?

- Я вважаю, що так. Бо добре зіграли у захисті. В атакі також, практично всі моменти, що нам вдалося створити - ми реалізували. Про що нам і казали на передматчевій установці.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛРоман МельникВладислав Островський
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 752