Вболівальники та співробітники клубу відсвяткували 5 років

Вболівальники та співробітники клубу відсвяткували 5 років "Металіста 1925"

Напередодні на території навчально-тренувального центру у селищі Високий відбулися урочистості з нагоди ювілею клубу.

Відсвяткувати 5 років "Металіста 1925" зібралися вболівальники, співробітники та учні дитячої академії.

Для найменших гостей свята працювала "дитяча" зона, де аніматори організовували розваги та проводили конкурси, у яких юні вболівальники "Металіста 1925" могли виграти призи. Хоча, звісно, головною розвагою для дітей - була можливість досхочу пограти у футбол.

Гра у футбол - стала головною розвагою і для дорослих гостей свята. На футбольному полі у двобої зійшлися команди "Вболівальники" (де грали вболівальники "Металіста 1925") та "Керівництво" (де грали, власне, представники керівної ланки та співробітники).

У першому таймі на футбольному полі точилася доволі рівна боротьба. У якій першими вдалося відзначитися команді вболівальників, їм вдалася разюча контратака. Щоправда, доволі швидко команда "Керівництво" рахунок зрівняла. До перерви суперники встигли обмінятися забитими голами. А вже перед безпосереднім закінченням першого тайму вийти вперед вдалося команді "Керівництво". Тож, за рахунку 3:2 на їх користь команди пішли на перерву.

У другому таймі колективи продовжували забивати голи, ще більше, ніж це було у першій половині зустрічі. У підсумку, з рахунком 9:5 перемогу над командою "Вболівальники" святкувала команда "Керівництво". Втім, після цієї гри, яскраві емоції та враження лишилися у всіх учасників поєдинку та вболівальників, які спостерігали за грою з трибун.

Після фінального свистка настала поживна частина свята. Гостей частували польовою кашею та тортом, спеченим до 5-річчя "Металіста 1925". А на завершення вечора гості побачили у небі над навчально-тренувальним центром у Високому святковий феєрверк.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"