04.09.2021
Формуємо Раду вболівальників

Формуємо Раду вболівальників


Шановні учасники Клубу вболівальників!

Настав час заключного етапу перезавантаження Клубу вболівальників - формування Ради вболівальників. Запрошуємо всіх активних учасників "КВ" приєднатись до процессу формування, який відбудеться 9 вересня о 19:25, в конференц залі за адресою вул. Молочна, 14-А.

Згідно з новим Положенням про Клуб вболівальників початкове формування Ради здійснюється за усними заявами всіх бажаючих, що є діючими членами "КВ", вступити до неї, тому якщо ви ще не висловили бажання вступити до Ради - це можна зробити зв'язавшись за телефоном +380 (67) 2629686 (Viber, Telegram). Нагадуємо, що за домовленістю з вболівальниками вступ до Ради зобов'язує Вас здійснювати активну діяльність в ній.

Якщо ви не бажаєте війти до складу Ради вболівальників та хочете прийняти участь в заході, будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням, що доступне членам Клубу вболівальників.

На засіданні, що заплановане, буде визначено склад Ради та обрано її керівництво. Також в порядку денному буде обговорено інші питання щодо діяльності Ради та Футбольного клубу.

Нагадуємо, що триває етап відновлення членства в "КВ" зі збереженням терміну реєстрацій, якій завершиться 15 жовтня 2021 р., для цього необхідно сплатити внески згідно таких умов, при несплаті внесків:
- до 90 днів - за один місяць відповідно до вашої категорії;
- від 91 до 730 днів - за два місяці відповідно до вашої категорії;
- більше 730 днів - за три місяці відповідно до вашої категорії;
При цьому термін вашого членства буде продовжено на 30 днів з дати оплати.

Відновлення доступне за цим посиланням.

З 16 жовтня 2021 р. вже зареєстровані члени "КВ", що не скористались можливістю відновлення, зможуть почати сплачувати внески на загальних підставах, при цьому термін реєстрації в Клубі вболівальників почне відраховуватись від дати такої першої оплати, при цьому реєстраційний номер буде збережено.

Якщо у вас виникли питання щодо відновлення членства або формування складу першого засідання Ради телефонуйте або пишіть у Viber чи Telegram за номерами: +380 (67) 2629686 або +380 (98) 1551925

Прохання до всіх учасників "КВ" перевірити свої контактні данні, та за необхідності оновити номер телефону.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1146