28.08.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Ця поразка дуже образлива для нас"


Післяматчева пресконференція головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова після матчу проти "Дніпра-1".

- Сьогодні ми провели дуже якісний матч. Переломним моментом в ньому стало пенальті. Знову індивідуальна помилка не дозволяє нам набирати очки.

- Чому ми сьогодні не побачили Сидоренка у стартовому складі?

- Я вирішив дати Сидоренку відпочити.

- Марлісон сьогодні у стартовому складі зіграв. Ви казали, що йому потрібно зрозуміти стиль гри команди. Якщо у складі значить зрозумів? Наскільки ви вдоволені його діями?

- Він з нами тренується. Розуміє вже наші вимоги, дуже добре проявляє себе у тренувальному процесі. Націлений на ворота, встигає на всі простріли, тому своєю працею він заслужив вийти в стартовому складі. Я радію цьому. У нас сьогодні було два дебютанти у стартовому складі. Мені дуже хотілося б, щоб вони обидва зіграли успішно. Але так вийшло, що один себе добре проявив...

- На вашу думку, сьогодні "Дніпро-1" зіграв класно чи "Металіст 1925" не дуже добре?

- Я навіть не знаю, що вам відповісти? Ми грали погано на вашу думку? Я на початку сказав: до пенальті наша команда виглядала дуже добре. А потім вступає в дію психологія. Коли команда грає певний час, переважає суперника в усьому та на рівному місці гравець припускається помилки та заробляє пенальті в свої ворота - зрозуміло, що в усієї команди ступор. Грати добре, мати таку перевагу, як у володінні м'ячем, та в усьому, а рахунок - рівний. Так, ми намагалися випустити свіжих гравців, додати динаміки в атаці. Фрагментами це в нас виходило. На жаль, і в другому пропущеному голі також хтось не дограв. Тому ця поразка дуже образлива для нас.

- В моменті з другим голом, здається, Адамюка не тримали?

- Я ще не бачив епізод. Але м'яч опинився у воротах - значить хтось винен. Але ж моє завдання не знайти винних. У мене завдання навпаки розібрати моменти та вкотре нагадати команді, що при стандартних положеннях треба догравати зі своїм гравцем до кінця.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Дніпро-1УПЛВалерій Кривенцов
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1992