28.08.2021
Сидоренко та Протасов про підготовку до

Сидоренко та Протасов про підготовку до "Дніпра-1"


Напередодні гри проти "Дніпра-1" гравці "Металіста 1925" Денис Сидоренко та Євген Протасов поділилися очікуваннями від прийдешнього поєдинку.

Сидоренко:

- У ЗМІ позиціонують прийдешній матч, як повернення протистояння Харкова та Дніпра. Наскільки принциповою буде ця гра?

- Для нас будь-яка гра є важливою. Ми готуємось, серйозний суперник, хороша команда. Ми її розбирали, тому готуємося до хорошої гри.

- Розбирали і що побачили? Що собою представляє "Дніпро-1"?

- Хороша команда, силова, швидкісна. У ній багато хороших, швидких гравців, на яких потрібно буде звернути увагу, як при стандартних положеннях, так і в самій грі. Тому потрібно буде уважно зіграти проти них.- У якій формі "Металіст 1925" підходить до цього матчу?

- Готуємося, як до усіх поєдинків. Бажаємо, мабуть, швидше реабілітуватися за ті невдалі матчі, що були перед нашими вболівальниками. Будемо грати на перемогу.

- У двох матчах не вдавалося набирати очки, хочеться виправити цю ситуацію?

- Так, звісно. Тим більше, що наші конкуренти дістають нас у турнірній таблиці. Нам обов'язково буде потрібно зіграти дуже суворо, компактно, виконати тренерську установку і здобути перемогу.

- Все ж таки, ви з Харкова. Футбольне протистояння Харкова та Дніпра завжди існувало. Особисто для вас воно, можливо, додає хвилювання?

- Ні, хвилювання особливого немає. Так, можна сказати, що таке протистояння давно відоме. Тому для нас важливо вигравати у таких матчах. Відповідно, готуємося до серйозного бою.

Протасов:

- У "Дніпрі-1" кажуть, що дуже серйозно налаштовуються на гру з "Металістом 1925". Вважають, що гра буде складною. Погоджуєтеся?

- Так, звісно, всі розуміють наскільки важливою буде ця гра. Те ж саме можна про "Дніпро-1" сказати, що це хороша команда, яка заслуговує на повагу. Тому завтра подивимося, як воно вийде.- Як саме готувалися, до чого саме готувалися?

- В принципі, у нас був звичайний тижневий цикл. Тренування, підготовчий процес були, як перед будь-якою командою.

- Позиціонується ця гра, як продовження протистояння міст Харкова та Дніпра. Те що було за часів тих "Металіста" та "Дніпра", які вже не існують. Чи відчуваєте ви, що є дух дербі? Чи немає цього?

- Я чув, нам розповідали про ці протистояння, як ви сказали, про дербі. Відтак, цілком ймовірно, що буде подвійна мотивація на цей матч.

- Також може бути мотивація, що у двох попередніх турах не вдавалося набирати очки?

- Звісно. Всі розуміють важливість цього поєдинку. Тому ми налаштовуємося дуже серйозно на цей поєдинок.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Денис СидоренкоМеталіст 1925Євген Протасов
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 496