28.08.2021
U-19.

U-19. "Металіст 1925" - "Дніпро-1". 91-а хвилина. Мельник та Кучков


Після переможного матчу проти "Дніпра-1" U-19 з клубним медіацентром поспілкувались старший тренер юнацької команди Роман Мельник, та автор першого забитого голу у цій грі Артем Кучков.

Роман Мельник:

- Роман Петрович, вітаємо з перемогою. Які ваші враження від сьогоднішнього поєдинку?

- Враження приємні. Хлопці сьогодні показали велике прагнення перемогти. У нас до цього були поразки, тому зараз вони показали характер. Так, десь гра була не такою, як ми хотіли. Тим не менше, результат на табло і я вважаю, що ми заслужили цю перемогу своїм бажанням та настирністю на футбольному полі.

- Здається, у суперників навіть не було особливо моментів, щоб забити. Так, вони десь більше контролювали м'яч, але то був контроль заради контролюю?

- Так, ви правильно помітили. Ми хорошо розбирали цю команду, довго обирали стратегію, як проти них зіграти. Ми знали, що вони люблять контролювати м'яч, ми теж хотіли контролювати м'яч. Проте так вийшло, що вони більше грали першим номером. За рахунок цього ми зіграли на контратаках і в нас вийшло забити. Ви правильно сказали, був контроль заради контролю у суперників, було мало передач у небезпечну зону. Тому, думаю, сьогодні ми дали суперникам хороший урок, що потрібно не тільки контролювати, але і грати трішки уперед.

- -Зараз буде пауза, яка буде трохи більшою, ніж зазвичай. Є чим зайнятися з командою?

- У нас буде два вихідних дні. Потім відновлювальні заходи, далі звичайний тренувальний процес. Намагатимемося в суботу зіграти якусь товариську гру, щоб дати можливість зіграти хлопцям, які менше грали. Далі у нас "Динамо", будемо готуватися, щоб показати нашим вболівальникам хорошу гру. Їм дуже дякуємо. Вони сьогодні приїхали, нам приємно бачити на трибунах багато людей. Ми граємо для них. Хлопці виходять, боряться, показують хороший результат завдяки нашим вболівальникам.

Артем Кучков:- Чи все сьогодні вдавалося команді?

- Так, ми виконали всі настанови тренера. Ця гра була дуже важливою для нас, оскільки "Дніпро-1" наші сусіди у турнірній таблиці. Ми дуже раді цій перемозі.

- Тобі сьогодні вдалося відкрити рахунок у грі. Можеш, будь ласка, пригадати цей епізод, як приймав рішення, куди бігти, куди бити?

- Так, звісно. Я просто опинився у потрібно місці, в потрібний час та добив м'яч у ворота просто. Там лишалося тільки поставити ногу та й все.

- Там так вийшло, що йшла якраз передача з твого правого флангу, а ти був у центрі і завершував атаку?

- Ми з одноклубником чудово розуміло одне одного, вчасно змінили позиції, він прострілив, я замкнув і все - гол.

-Наскільки складно сьогодні було грати команді? З м'ячем більше були суперники, проте, в той же час, вони менше створювали небезпечних моментів.

- Ми правильно обирали позиції і все було нормально. Ніяких особливо небезпечних моментів вони не могли створити. Думаю, ми виконали своє завдання. Хорошо захищалися та створювали багато гольових моментів.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникАртем КучковМеталіст 1925Дніпро-1U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 611