19.08.2021
Ростислав Гуренко:

Ростислав Гуренко: "Головне працювати і тоді все буде добре"


Після матчу проти "Ворскли" U-19 у Чемпіонаті юнацьких команд враженнями від поєдинку поділився захисник нашої команди Ростислав Гуренко.

- Сьогодні, мабуть, вийшла найгірша гра "Металіста 1925" у Чемпіонаті юнацьких команд?

- Насправді, я б не сказав, що це була найгірша гра. Ми не показали жахливий футбол. У першому таймі, мабуть, в стартові хвилин 15-20, ми лідирували на футбольному полі. Командно ми були кращими, ми грали першим номером, ми контролювали м'яч, намагалися робити атаки. Якщо ви слідкуєте за нами, вболівальники дивляться, то знаєте, що в нас є така проблеми, що ми, буває, "випадаємо з гри" на 5-7 хвилин. Як це і сталося сьогодні. Щось відбувається, можливо, трохи втомлюємося морально чи фізично і за ці 5-7 хвилин можемо не добігти і через це нам забивають голи. Таким чином нам забили голи. Так, були невеликі помилки, а оскільки це найвищий рівень для нашої вікової категорії, тут хороші суперники і вони ці наші помилки використовують. Проте я хочу сказати, що ми грали не погано, віддавалися на полі, намагалися грати у свою гру, молодці.

- Ви сказали, що сьогодні команда "випала" на 5-7 хвилин. Чому сьогодні не вдалося повернутися у гру, як це було, наприклад, у першому турі проти "Руху"?

- Ми ще молоді футболісти, ми ще не до кінця сформовані. І через це, коли ми програємо 2:0, воно навпаки мотивує. Проте грати ще складніше, бо суперники сідають нижче у захист і дуже важко пройти цей блок. Також тисне те, що ми не реалізували пенальті. Це, в тому числі, вплинуло на нашу мораль. Момент у нас виникають, але, буває, що реалізація підводить команду. Коли намагаємося, контролюємо м'яч, будуємо атаки, пробуємо забити і не вдається - це важко і фізично, і морально. Можливо, через це інколи не витримуємо. Нічого, я вважаю, що головне працювати і тоді все буде добре.

- У "Ворскли" U-19 ведуть гру легіонери. Важко було їм протидіяти

- Хороші хлопці, вони фізично розвинені, швидкісні. Проте технічного, тактично вони не краще, ніж ми, ми не поступалися їм боротьбі. Ми дали їм бій. Вважаю, що всі, хто грали на позиціях, де потрібно було протидіяти полтавським легіонерам виступили добре, молодці.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Ростислав ГуренкоВорсклаМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1047