19.08.2021
Голодюк та Габелок про підготовку до

Голодюк та Габелок про підготовку до "Ворскли"


Напередодні гри проти "Ворскли" гравці "Металіста 1925" Олег Голодюк та Артем Габелок поділилися очікуваннями від гри проти своєї колишньої команди.

Олег Голодюк:

- Олег, "Ворскла" - це ваша перша команда після "Карпат". Коли ви залишали Полтаву, там з вами ще не розрахувалися. Є у вас якісь рахунки щодо "Ворскли"? Чи п'ять років пройшло і то вже позаду?

- Ні, немає ніяких претензій, зі мною розрахувалися. Правда не одразу, але потім розійшлися мирно. "Ворскла" зараз - це вже зовсім інша команда. Є пара футболістів, які були зі мною у той час. Але зараз усі думки пов'язані з тим, щоб привезти з Полтави позитивний результат для нас.

- Як готуєтеся до матчу проти "Ворскли"?

- В звичайному режимі, детально розібрали гру проти "Шахтаря", тренерський штаб вказав нам на наші помилки і щоб вони не повторювалися в майбутньому. Налаштовуємося на дуже важку гру проти сильної команди.

- Наскільки "Ворскла" - це прогнозована команда? Адже головний тренер майбутніх суперників, Юрій Максимов особливо не варіює склад. Тобто, зрозуміло, хто буде грати проти вас?

- Дуже сильна команда, ще раз повторюся, зіграна. Особливо вдома, вони грають агресивно. Нам потрібно буде докласти максимум зусиль, щоб привезти звідти позитивний результат для нашої команди.

- "Металіст 1925" - новачок, але взагалі немає якоїсь боязкості, команда отримує позитивні відгуки. Гра буде цікавою у Полтаві?

- Ми ж навіть з "Шахтарем", якщо ви дивилися матч, намагалися не відходити від своєї гри. Думаю, гра з "Ворсклою" не буде виключенням. Ще детальніше розберемо гру полтавської команди і тренерський штаб скаже нам, як потрібно грати та, сподіваюся, що все буде добре.

Артем Габелок:

- Коли закінчувалася ваша кар'єра у "Ворсклі". Юрій Максимов казав, що не розраховує на вас. Чи є що йому доводити у найближчій грі?

- Не знаю, у мене немає таких задач, у нас чергова дуже важлива гра. Думаю тільки про те, як добре зіграти, як нам забрати очки. А щодо Максимова не хочу нічого казати.

- Як забрати очки у "Ворскли", як проти них грати?

- Чергова гра, чергова дуже важлива гра. У нас немає якихось легких матчів, тому ми налаштовуємося на кожну гру. Як будемо грати? Знову ж таки, як "господар" скаже - так і будемо грати.

- Ви не боїтеся грати, навіть проти "Шахтаря" пробували демонструвати свою гру. Мабуть і проти "Ворскли" гратимете у комбінаційний футбол, у який ви вмієте грати, як вже це команда показала у попередніх турах?

- Так, ми намагаємося грати в футбол, намагаємося контролювати м'яч. Поки виходить, сподіваюсь, з "Ворсклою" буде так точно. Вважаю, що місцями ми не погано виглядаємо.

- Ваша фраза про "піти до бухгалтерії" - стала дуже популярною. Так розумію, що після "Шахтаря" туди не ходили. Що зробити аби після "Ворскли" знову запросили до бухгалтерії?

- Знову ж таки, будемо працювати, намагатимемося перемагати. Тому що, дійсно, дуже важливо набирати очки. Хорошо грати - це, звісно, також добре. Але набирати очки та перемагати - це також дуже важливо.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкАртем ГабелокМеталіст 1925ВорсклаУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 591