19.08.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Зараз кожна гра і важка, і цікава"


"Металіст 1925" готується до виїзної гри проти полтавської "Ворскли". Головний тренер харківської команди Валерій Кривенцов поділився своїми очікуваннями від майбутнього поєдинку

- Валерій Сергійович, які ваші очікування від гри з "Ворсклою"?

- Зараз кожна гра і важка, і цікава. Тому подивимося як вийде.

- Навіть після гри з "Шахтарем", коли програли, але команда отримала гарні відгуки, бо демонстрували гарний футбол. І проти "Ворскли" "Металіст 1925" демонструватиме комбінаційний футбол, який подобається глядачам?

- Я вже казав: ми обрали напрямок, наша команда не відходить від свого малюнку гри, від організації, від структури. Проте дуже багато залежить від команди суперників, наскільки вона дозволяє нам проявити свої найкращі якості.

- При підготовці до "Ворскли" на чому робите акцент?

- Як завжди - на всіх компонентах. Це і захист, і вихід із захисту, і атака, високий пресинг, середній блок - багато компонентів. Плюс, звісно, стандартні положення.

- "Ворскла", можливо, прогнозована з точки зору складу. Зокрема, головний тренер команди Юрій Максимов казав, що йому немає ким варіювати склад. Для вас це простіше, що можна зрозуміти, яким буде стартовий склад у "Ворскли"?

- Ми не особливо орієнтуємося на команду-суперника. Ми більше орієнтуємося на власні дії.

- Що стосується кадрових негараздів, у порівнянні із грою проти "Шахтаря", вони не додалися? Коли Степаненко наступив на ногу Батюшину - жахливо було дивитися.

- Всі хлопці, на щастя, живі-здорові, не враховуючи Максима Жичикова. Тому ми з оптимізмом дивимося на майбутню гру.

- Як скоро відновиться Жичиков та коли Русин поновить тренування?

- Русин тільки починає пробувати з нами тренуватися у загальній групі. А по Жичикову - там, мабуть, відновлення затягнетться.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925ВорсклаУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 831