17.08.2021
З Днем народження,

З Днем народження, "Металіст 1925"


Сьогодні нашому улюбленому клубу виповнюється 5 років!

Хочемо привітати усіх причетних з першим ювілеєм, п'ятиріччям "Металіста 1925". 17 серпня 2016 року, небайдужі харків'яни створили, офіційно зареєстрували новий футбольний клуб аби не допустити зникнення професійного футболу у Харкові.

У стислі терміни була зібрана команда "Металіст 1925", яка почала змагатися у Чемпіонаті України серед аматорів. Дуже приємно, що сьогодні, всього за 5 років існування наш клуб пройшов усі можливі для футбольного клубу рівні та досяг першочергової мети. Зараз "Металіст 1925" вже дебютував в Українській Прем'єр-лізі та демонструє цілком гідні результати. Маленькими кроками - продовжуємо рухатися до великої мети.

Всього за 5 років нам вдалося пройти через аматорські змагання, Другу та Першу лігу. Тепер клуб дивиться тільки уперед аби надалі продовжувати поступовий, але, обов'язково рух догори.

Усіх вірних вболівальників "жовто-синіх", всіх, хто докладав зусиль задля розвитку та становлення нашого молодого та амбітного клубу - хочеться привітати з днем народження рідного клубу. Разом ми продовжуватимемо досягати високих результатів та будемо святкувати омріяні перемоги!

З Днем народження, "Металіст 1925"!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 865