17.08.2021
Ціни на абонементи знижено! VIP та Comfort вже у продажу

Ціни на абонементи знижено! VIP та Comfort вже у продажу


Шановні вболівальники!

Відкриваємо наступний етап продажу абонементів на сезон 2021/2022 рр. У Чемпіонаті Прем'єр-Ліги наша команда зіграє ще 13 домашніх матчів.

Придбати абонемент можна будь-яким зручним способом, а саме:

- придбати онлайн на сайті metalist1925.club. При цьому абонемент не обов'язково отримувати в касі, ви зможете користуватись електронною версією протягом всього сезону, абонемент буде доступний у кабінеті на metalist1925.club, та після покупки буде відправлений на електрону пошту. Оформлення пластикового абонементу, що придбаний онлайн, коштуватиме 20 гривень, ці кошти буде направлено до "Фонду охорони навколишнього природного середовища України". Закликаємо, при можливості, купувати електронні абонементи - врятуємо нашу планету від пластику!

- в касі №1 стадіону "Металіст", з 9:00 до 18:00. Сезонний абонемент в касі можна придбати тільки за пред'явленням посвідчення особи.

Звертаємо увагу власників абонементів сезону 2019/20 рр. на сектори 4, 5, 6 та VIP B (ряди 1-5): до 17-го вересня ви маєте можливість викупити ваші місця зі знижкою 20%, для цього необхідно використати промокод який ви отримали до початку сезону. Після вказаної дати не викуплені місця стануть доступні у вільному продажу. У разі питань з приводу подовження абонементів телефонуйте +380 (98) 1551925.

Також повідомляємо, що з поточного сезону змінено схему продажу VIP місць, зокрема:
- місця секторів VIP AL та VIP AB (абонементи Comfort) не матимуть доступу до ресторану, вхід на ці сектори здійснюється> через турнікети західної трибуни;
- місця сектору VIP B, в рядах з 6-го по 10-й змінюють категорію на VIP B+, у вартість цього абонементу включено доступ до фуршетної лінії ресторану до матчу та під час перерви.

Наразі на місця категорії VIP+ (сектор VIP B, ряди 6-10) продаж абонементів та квитків не здійснюється.

Сезонний абонемент дійсний тільки на домашні матчі в рамках Чемпіонату та Кубка України (крім фіналу).

З цінами на абонементи що діють з 16-го серпня можно ознайомиться у схемі нижче.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1652