13.08.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Побачили рівень, до якого будемо прагнути"


Післяматчевий флеш-коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова телеканалу "Футбол 1", після гри проти "Шахтаря".

- Валерій Сергійович, як ви можете прокоментувати сьогоднішній поєдинок? Яким він був вашими очима?

- Мабуть, всі матчі за участі "Шахтаря" будуть проходити за таким сценарієм, де вони будуть більшу частину ігрового часу володіти м'ячем. А решта команд вже самі будуть обирати, як проти них грати. Ми сьогодні спробували бути також на м'ячі, наскільки це можливо. Проте наші помилки не дозволяли нам конвертувати вихід з оборони у повноцінні атаки. Я хочу привітати "Шахтар" з перемогою, побажати успіху в грі з "Монако". А ми побачили рівень, до якого будемо прагнути.

- Ви сьогодні вийшли на гру без номінального форварда. Це була частина вашого плану на цей матч?

- Ні, в нас просто на цю мить є тільки Марлісон, який нещодавно до нас приєднався, ми тільки його заявили і одразу його ставити... Тому ми трохи трансформувалися протягом усього матчу.

- Окрім проблем з форвардом, очевидно виникла проблема з правим захисником, Жичиков травмувався. Наскільки ви вдоволені діями Віталій Єрмакова на не властивій для нього позиції?

- Я вдоволений Віталієм Єрмаковим, це хороший, кваліфікований гравець. Але ж у нас, за умовами орендної угоди, ще не міг грати Дмитро Криськів. Для нас це дві суттєві втрати.

- Матч проти "Шахтаря", для якого ви легенда, і як гравець, і як тренер. Що відчували сьогодні?

- Зараз всі мої думки пов'язані з "Металістом 1925". У нас дуже цікавий, амбіційний проєкт. Тому, звісно, я бажаю своїй рідній команді успіху та бути вверху у всіх змаганнях, де вони беруть участь. А ми, крок за кроком, будемо прагнути до цього рівня.

- Гравці "Шахтаря" роблять багато компліментів вашій команді та вважають, що за підсумками сезону "Металіст 1925" може бути у верхній частині турнірної таблиці. Як ви самі оцінюєте свої шанси, уже спробувавши УПЛ "на смак"?

- Попереду багато матчів. Зрозуміло, що кожен поєдинок має свій окремий сценарій і кожну наступну гру не можна порівнювати з попередньою. Подивимося. Те, що наша команда грає у футбол, так - грає. Ми продовжуватимемо робити це й надалі. Як вийде - дізнаємося у кінці чемпіонату.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925ШахтарУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1641