12.08.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Ця поразка мотивуватиме нас на ще більшу роботу"


Старший тренер "Металіста 1925" U-19 Роман Мельник після матчу проти "Шахтаря" у якому його команда зазнала поразки 2:0, розповів про причини такого результату

- Роман Петрович, сьогодні ваша команда грала цілком гідно, але поступилася, не змогла набрати залікових очок. Чому так сталося?

- Перемагає той, хто менше помиляється. Значить команда суперників помилялася менше. А ми помилялися у простих ситуаціях. Забирали м'ячі та знову їх втрачали. Тому це одна з причин, чому ми програли. Проте загалом, щодо самовіддачі, бажання, руху, особливо у першому таймі, думаю, ми виглядали гідно і ні в чому не поступалися команді "Шахтар" U-19.

- Ключовим сьогодні став початок другого тайму. Але міг стати і початок першого тайму, який ваша команда дуже потужно почала?

- Так, якби нам вдалося забити у перші 5-7 хвилин. Мабуть, далі було б нам трішечки легше. Плюс, не знаю, ви дивилися чи не дивилися трансляцію? Коли ми забили гол, а бригада арбітрів зафіксувала офсайд. Був він там чи ні? Мені здалося, і вболівальники наші, які були якраз на офсайдній лінії казали, що положення поза грою не було, був чистий гол. Але то вже таке... Найголовніше, мені приємно, що наші хлопці були не гіршими, ніж "Шахтар" U-19. Вважаю, що вони це одна з найкращих команд у цій віковій категорії, там зібрані найкращі футболісти України. На їх фоні ми виглядали гідно і це радує. Було приємно бачити в очах хлопців, що вони засмучені. Помітно, що вони бажають рости, бажають прогресувати. Якщо така реакція на програш від "Шахтаря" U-19, значить наші хлопці були налаштовані на перемогу.

- Пропустили два голи з 50-ї по 53-тю хвилини. Була у команди якась розконцентрація?

- Так, якісь моменти не допрацювали. У перерві намагалися внести корективи, вказали на ті помилки, які були у першому таймі, щоб їх не повторювали. Хлопці не дослухалися. Самі собі, грубо кажучи, привезли собі перший гол. Аби Дегтярьов вибив м'яч жорсткіше, швидше і не було б цього моменту. А так накрили його. Те, що вказували після першого тайму, хлопці, десь, не почули. Можливо, вийшли з самовпевненістю, бо провели хороший перший тайм і в другому таймі зараз "шапками закидаємо". Можливо, недооцінка була з нашої сторони. Хоча, думаю, що заміни, які ми провели - вони підсилили гру, ми створювали моменти в кінцівці гри.

- Моменти створювали, але зрівняти рахунок чи, принаймні, скоротити відставання не вдалося. Чого не вистачило?

- Не вистачило м'яча у сітці воріт суперника. Думаю, що бажання було, можливо трохи невезіння. Коли Журавель пробивав - захисник вибив з лінії воріт. Я завжди оптиміст. Можливо, ця поразка мотивуватиме нас ще на більшу роботу і в тих матчах, де нам потрібно буде брати очки - ми їх візьмемо.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925ШахтарU19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 862