12.08.2021
Юрій Потімков:

Юрій Потімков: "Програли тільки 5 хвилин на початку другого тайму"


Після матчу проти "Шахтаря" U-19 у Чемпіонаті юнацьких команд у якому "Металіст 1925" поступився 2:0, враженнями від поєдинку поділився капітан команди Юрій Потімков.

- Візуально сьогодні "Металіст 1925" не виглядав гірше, ніж суперник, але команда програла. Чому, на вашу думку, так сталося?

- Я вважаю, що ми програли тільки 5 хвилин на початку другого тайму, якраз коли пропустили два голи. Ми вийшли та не очікували, що вони так активно будуть бігти на наші ворота. Програли п'яти хвилинку і через це було важко грати другий тайм, бо 2:0 рахунок, потрібно було відіграватися.

- Відповідно, наступне запитання: чому не вдалося відігратися?

- Розгубилися, вже не грали у той футбол, який відпрацьовували на тренуваннях. Кожен бігав сам по собі, не було вже командної гри після двох пропущених.

- Які зараз емоції у команди загалом та у вас зокрема, сильно засмутилися після цієї поразки?

- Особисто я засмучуюсь після кожної поразки, роблю певні висновки. Але команда зіграла добре. Якби не оті 5 хвилин, які ми програли у другому таймі, то невідомо як би закінчилася ця гра. В принципі, можу сказати, що ми виглядали непогано.

- Початок першого тайму, навпаки, був дуже потужним у виконанні "Металіста 1925". Було влучання у поперечку воріт, інші небезпечні моменти. Такий старт матчу був запланований?

- Так, нам тренерський штаб сказав, що "Шахтар" не очікуватиме, що ми такий старт можемо видати. Ми вирішили насісти на них і вийшло, але, на жаль, трішечки не вистачило індивідуальної майстерності. Проте загалом перший тайм був дуже хорошим в нашому виконанні.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Юрій ПотімковМеталіст 1925Шахтар U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 735