12.08.2021
Ткачук та Западня про очікування від гри з

Ткачук та Западня про очікування від гри з "Шахтарем"


Напередодні матчу з "Шахтарем" гравці "Металіста 1925" Євген Ткачук та Артур Западня розповіли про підготовку до поєдинку та чи стане "козирем" для "М1925" участь суперників у єврокубках.

Євген Ткачук:

- У таких матчах, як проти "Шахтаря", наскільки велике бажання проявити себе?

- Звісно, велике бажання проявити себе є у кожного футболіста. Тим більше, що наша команда нещодавно вийшла з Першої ліги, ми хочемо довести, що здатні грати на високому рівні. Як каже наш тренер, потрібно виходити на кожну гру та намагатися перемогти.

- Коли граєте проти лідерів українського футболу, чи є більше хвилювання, ніж зазвичай?

- Можливо, в перші хвилини. Потрібно звикнути до команди високого рівня. Тому що багато з хлопців, я в тому числі, давно не грали проти таких сильних команд. Потрібен час, потрібно зрозуміти, як проти них діяти. Я не думаю, що хвилювання буде сильно великим.

- Уже розбирали, як потрібно грати проти "Шахтаря"?

- Так, безумовно, тренерський штаб продемонстрував всі сильні та слабкі якості цієї команди. Тому ми намагатимемося показати свій кращий футбол та виглядати гідно.

- Після матчу проти "Чорноморця" у тренерського штабу було багато запитань саме до лінії захисту. Чи попрацювали саме над цими помилками?

- Безумовно, кожен гравець розуміє, де він припустився помилки. У колективі, в принципі, все це швидко відбувається, всі все знають. Тому занадто великої уваги цьому не приділяли. Ми розуміємо, що було не так на футбольному полі, намагаємося це виправити та не припускатися більше таких помилок.

- Чи є плюсом для "Металіста 1925", що "Шахтар" грає проти вас між єврокубковими матчами?

- Мабуть, трішечки це краще, ніж якби вони були б повністю фізично відновленими. Тобто, цим можна буде скористатися. Напевно, гратимуть футболісти, які будуть не повністю відновленими і в нашої команди, у цьому плані, може бути перевага. Але, знову ж таки, у "Шахтаря" високий рівень майстерності, довга лава запасних, яка складається з хороших гравців. Є ким замінити, може бути повністю інший склад, ми не знаємо.

- Ви сказали, що ваша команда новачок. Але хвилювання особливого перед "Шахтарем" немає?

- Я його не відчуваю. Не бачу по хлопцях, щоб було якесь хвилювання. Ми ж не граємо фінал єврокубкового турніру. Це чергова гра, де буде розіграно три очки, проти сильної команди. Але ми також бажаємо показати, що ми не є слабкими.

Артур Западня:

- Перед матчами проти топ-команд чого більше - очікування чи хвилювання?

- Немає особливо очікування. Чекаємо на гру. Налаштовуємося, адже це "Шахтар". Всі розуміють, що це за команда. Вони грають у Лізі Чемпіонів... Готуємося.

- Як готувалися на цьому тижні?

- У звичному режимі готуємося. Це звичайна календарна гра. Яка різниця "Чорноморець" чи "Шахтар". За перемогу над усіма дають три очки, зіграєш у нічию - одне. Програєш - нуль.

- Дійсно немає різниці?

- Немає різниці.

- У грі проти "Чорноморця" було багато помилок саме у лінії захисту. Проти "Шахтаря", безумовно, буде багато роботи. Вдалося ці помилки виправити?

- Будемо розбирати суперника. Звісно, що основне навантаження ляже на захисників. Старатимемося грати та проводити контратаки, що поробиш? Їдемо в гості до "Шахтаря", ми розуміємо, куди ми їдемо.

- "Олександрія" у минулому турі перемогла "Шахтар", відчуваєте сили, щоб повторити цей результат?

- Важко буде виграти другий матч поспіль у "Шахтаря". Вони ж, мабуть, також налаштовуються. Будемо їхати та показувати гру, а там вже розберемося, як буде.

- Це козир для вас, що гра з "Шахтарем" між їх єврокубковими матчами?

- Я думаю, що для них немає різниці, бо в "Шахтарі" футболістів вистачає, щоб навіть щодня грати матчі.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Євген ТкачукАртур ЗападняМеталіст 1925Шахтар
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 718