11.08.2021
Кривенцов:

Кривенцов: "Хочемо себе перевірити проти команди рівня Ліги Чемпіонів"


"Металіст 1925" продовжує готуватися до протистояння з донецьким "Шахтарем". Напередодні виїзду на гру до Києва головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про підготовку до цього поєдинку

-Валерій Сергійович, як ви на цьому тижні готувалися до протистояння з "Шахтарем"?

- Ми моделювали ті ситуації з гри проти "Чорноморця", які у нас погано виходили і тренували різні моменти, як грає Шахтар та намагалися покращувати свою взаємодію.

- Після "Чорноморця" ви казали, що гравці втрачали зони, були позиційні помилки. "Шахтар" такого не вибачить Треба більш надійно грати??

- Так, абсолютно правильно. Граючи з "Шахтарем", за такі помилки будуть карати. Тому потрібна хороша компактність. Для нас ця гра дуже серйозна, тому що ми хочемо себе перевірити проти команди рівня Ліги чемпіонів, команди, яка заслужено є лідером нашого футболу. Ця гра для нас буде дуже цікавою.

- Є у команди якесь хвилювання, бо грати з "Шахтарем"?

- Ні, у нас кожна гра важлива. Ми не розділяємо суперників. Постараємося до цієї гри підійти в найкращих кондиціях.

- Після матчу з "Генком" тренер "Шахтаря казав, що в них вже інша філософія гри. Ви це помітили?

- Так, видозмінилися у них принципи гри, нові вимоги. Це нормально. Завжди коли новий тренер очолює команду, то він, звісно, приносить нові ідеї.

- Чи стане козирем для "Металіста 1925" те, що "Шахтар" проти вашої команди гратиме між двома єврокубковими поєдинками, тримаючи в пам'яті протистояння з "Монако"?

- У "Шахтаря" складний графік, ми це чудово розуміємо, що в них дуже важлива гра 17-го числа з "Монако". Але там достатньо кваліфікованих гравців, щоб варіювати склад.

- Ви не чужа людина для "Шахтаря". Що особисто ви відчуваєте напередодні гри з цією командою?

- Людині, яка 11 років відіграла в команді, яка довго працювала в структурі клубу (я його знаю зсередини). Так, в мене емоції тільки позитивні, бо я ніколи не грав проти футболістів у помаранчевій формі. Це буде цікаво.

- Чи можна сказати, що це буде особлива гра саме для вас?

- Ні. Не особлива. Для мене кожна гра особлива. У кожної гри свій сценарій, свій сюжет.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925ШахтарУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 964