17.08.2021
Відновлення членства у Клубі вболівальників

Відновлення членства у Клубі вболівальників


Шановні учасники Клубу вболівальників!

Сьогодні завершився перший етап перезавантаження "КВ" - затвержено нове Положення про Клуб вболівальників, ознайомитись з яким можна за цим посиланням.

Наступний етап, що триватиме до 15 жовтня 2021 р., це можливість відновити членство у Клубі вболівальників, зі збереженням терміну реєстрації, для цього необхідно сплатити внески згідно таких умов, при несплаті внесків:
- до 90 днів - за один місяць відповідно до вашої категорії;
- від 91 до 730 днів - за два місяці відповідно до вашої категорії;
- більше 730 днів - за три місяці відповідно до вашої категорії;
При цьому термін вашого членства буде продовжено на 30 днів з дати оплати.

З 16 жовтня 2021 р. вже зареєстровані члени "КВ", що не скористались можливістю відновлення, зможуть почати сплачувати внески на загальних підставах, при цьому термін реєстрації в Клубі вболівальників почне відраховуватись від дати такої першої оплати, при цьому реєстраційний номер буде збережено.

Відновлення доступне за цим посиланням.

Наступний крок - формування Ради вболівальників. На протязі 10 днів ми зв'яжемось з кожним діючим членом Клубу категорії Fan та вище, для опитування щодо бажання участі в Раді. За результатами опитування буде складно список учасників першого засідання Ради вболівальників, на якому буде обрано її керівний склад.

Якщо у вас виникли питання щодо відновлення членства та формування складу першого засідання Ради телефонуйте або пишіть у Viber чи Telegram за номерами: +380 (67) 2629686 або +380 (98) 1551925

Прохання до всіх учасників "КВ" перевірити свої контактні данні, та за необхідності оновити номер телефону.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1069