07.08.2021

"Металіст 1925" - "Чорноморець". 91-а хвилина. Протасов та Фабіньо


Після переможного матчу проти одеського "Чорноморця" з журналістами поспілкувались гравці "Металіста 1925" Євген Протасов та Фабіньо.

Євген Протасов

- Вітаємо з перемогою та дебютом у стартовому складі "Металіста 1925". Валерій Кривенцов раніше казав, що новачкам потрібно зрозуміти, як грає команда. Якщо ти вийшов у стартовому складі, виходить, що засвоїв вимоги?

- Спочатку хочу сказати, що я дуже вдячний тренерському штабу за довіру та місце у стартовому складі. Ми на кожному тренуванні сконцентровано працюємо. Десь, звісно, засвоюю потроху інформацію. Все рівно, це нові схеми, нові тактики. Добре, що партнери по команді допомагають, тренер намагається достукатися до нас. Думаю, якщо я заслужив місце у стартовому складі на цю гру, значить, як то кажуть, ми правильним шляхом йдемо.

- Гра виявилася складною?

- Ми знали, що цей суперник може запропонувати нам таку гру. Думаю, всі розуміють чудово, що гра триває 90 хвилин. Можна сказати, що глядачі сьогодні побачили два різних тайми. Другий тайм був просто показовим у виконанні нашої команди, і особисто від мене. Я вважаю, що ми сьогодні заслужено перемогли.

- Що змінилося у другому таймі?

- Ми стали агресивніше грати в атаці. Почали одне одного трохи краще розуміти. В роздягалці Валерій Сергійович достукався, це було очевидно і помітно. Так були помилки в першому таймі, про це ніхто не забуває. Будемо розбирати, дивитися що й як. В другому таймі, повторюся, ми стали грати агресивніше в атаці та створювати моменти. Без моментів голів не буде. Думаю, що в другому таймі ми показала, чого варта наша команда, саме в атаці, в комплектації.

- Здається, що в першому таймі "Металіст 1925" виглядав, як мінімум, не гірше за суперників. А два пропущених голи виглядали дещо сумбурними. Чому, на твою думку, команда поступалася за підсумками першого тайму?

- Знаходячись у грі, мені здалося, що у суперників було два моменти і вони забили два голи. Ми контролювали гру і вважаю, що заслужено перемогли у підсумку. У цілому вважаю, що ми провели хорошу гру. Звісно не без помилок, але перемога закономірна. Головне, що взяли три очки. Це дуже важливо для нас психологічно і загалом.Фабіньо

- "Металіст 1925 у першому таймі виглядав краще, ніж "Чорноморець", але після першої половини зустрічі програвав. Чому так сталося?

- У нас бракувало уваги в деяких епізодах першого тайму. Футбол за це карає. Ми повинні пам'ятати, що гра триває 90 хвилин та грати сконцентровано, як перші так і другі тайми.

- Гра змінилася, коли ти перейшов із півзахисту в напад. Тобі вдалося створити два голи з однієї зони. Відчував, що потрібно відкриватися саме туди?

- Це був один з варіантів від тренера для мене, що я можу перейти грати у центр нападу. Коли почав діяти на цій позиції, то намагався зробити все від мене залежне. І, дякувати Богу, мені вдалося допомогти команді забити кілька голів.

- Які ваші емоції, враження після гри?

- Я дуже радий після цього матчу. Я щасливий, що "Металісту 1925" вдалося перемогти, що мені вдалися кілька результативних дій. Ми з моїми друзями-одноклубниками заслужили на цю перемогу.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Євген ПротасовМеталіст 1925Фабіньо
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 2921