06.08.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Пропускати такі голи не можна"


Післяматчева пресконференція головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Валерій Сергійович, сьогодні команда двічі поступалася, але зрештою змогла перемогти. Наскільки ви вдоволені діями футболістів?

- Гра в команди є. Я і в роздягалці сказав футболістам, що сьогодні було багато, як хороших моментів, так і дуже багато поганих. Тому, хороші потрібно закріпити, а погані проаналізувати і змоделювати ці ситуації в тренуванні, щоб вони надалі не повторювалися. Бо пропускати такі голи та давати супернику можливості забивати ще - не можна. Тому, звісно, в мене є претензії до захисту за цією грою. Проте команда продемонструвала характер та перемогла у дуже важливій грі, з психологічної точки зору.

- Перестановка Криськіва та Фабіньо допомогла змінити хід поєдинку?

- Так, ми знаходимося в пошуку. У нас не було нападника в цій грі. Тому у першому таймі поставили Криськіва у напад, а Фабіньо в півзахист... Знову ж таки, ті хлопці, які до нас приєдналися, дев'ять гравців, працюють з нами лише місяць. Не всі ще зрозуміли наші вимоги. Багато хто заграється, кидає зони, що руйнує побудову нашої команди. Не було того баланса, який необхідний для результату. У другому таймі команда правильно діяла, молодці гравці. Складна була гра для нас.

- Коли ми зможемо побачити у справі нового бразильського нападника - Марлісона?

- Він тренується тільки два дні. Учора було передігрове тренування. До того також займалися з не великим навантаженням, складно сказати. Його треба адаптувати спочатку, а там вже подивимося. Я сам хочу, щоб він швидше грав, бо явно не вистачає нападника. Начебто, багато підготовчих передач, а там хто буде, як Віталій Пономар ставити крапку - такого гравця не було.

- Який стан здоров'я Пономаря?

- Начебето, обійдеться без операції. Сподіваємося, що там все зростеться так, як треба. Але це, все рівно, 2-3 місяці. Плюс поки він набере форму - це ще близько 20 днів. Можливо, в кінці листопада він повернеться, дай Боже. Але головне, щоб він повністю одужав.

- Чому не грає легіонер-новачок Квакіч?

- Він хороший гравець. У нього є хороші якості, європейський менталітет. Амар дуже дисциплінований, відповідальний. Але йому всього 18 років. Я думаю, що важкувато йому буде працювати на цих швидкостях. Зараз ми будемо намагатися зробити міцнішими його м'язи, наростити масу - вибухову силу потрібно додавати. Тому що у такому віці, якраз з 18 до 22 років "виховуються" ті волокна, які мають бути в органі. Якраз він потрапив до наших рук і ми зробимо усе можливе, щоб він буде хорошим гравцем. Ми на нього дуже серйозно розраховуємо у перспективі.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1678