31.07.2021
Фабіньо:

Фабіньо: "Невдоволені, що не реалізували свої шанси"


Після матчу проти ковалівського "Колосу" враженнями від поєдинку поділився бразильський легіонер "Металіста 1925" Фабіньо.

- Учора ви дебютували у стартовому складі "Металіста 1925", повернулися до УПЛ, як відчуття?

- Я дуже щасливий зіграти саме у стартовому складі, радий, що знову граю в Прем'єр-лізі України. Для будь-якого гравця - це важливо потрапляти до стартової одинадцятки.

- Що можете сказати про гру з "Колосом"?

- Насправді, ми зіграли хорошу гру вчора, з цим треба привітати усю команду. Проте, звісно, ми невдоволені, що не реалізувати свої шанси біля воріт суперників. Тому тепер ми продовжимо наполегливо працювати. У нашої команди хороший менталітет. Тож, гра за грою ми будемо ставати тільки краще.

- Чого не вистачило команді аби таки набрати очки в Ковалівці?

- Як я вже казав, ми створювали моменти біля чужих воріт, але не реалізовували їх, як слід. Суперникам, навпаки, пощастило це зробити. Але це частина футболу.

- Проти "Руху" ви вийшли на заміну на позицію центрфорварда. Учора грали у центрі півзахисту. Де діяти на полі зручніше?

- Я почуваюся більш комфортно у середині поля, де моя рідна позиція. Але немає проблеми, щоб зіграти на іншій позиції протягом матчу. Найважливіше - це допомагати команді набирати очки.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


ФабіньоМеталіст 1925КолосУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 963