30.07.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Програли, але я пишаюся командою"


Післяматчевий флеш-коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова телеканалу "Футбол".

- Валерій Сергійович, яка ваша оцінка сьогоднішнього матчу?

- Гра вийшла дуже цікавою. На мій погляд, нашу перевагу ми не змогли конвертувати в перемогу, тому що моменти в нас були. Команда протягом усієї гри виглядала дуже цілісно. Ми багато комбінували, можна сказати, що вели гру. Знову ж таки, це все на мій погляд. Перед пропущеним голом у нас був хороший момент, коли ми в трьох вибігли проти двох захисників, але не розпорядилися м'ячем, як слід. За таке у футболі карають. Пропустили гол, спробували змінити хід поєдинку, але не вийшло. Проте команду я хочу привітати з хорошою грою. Мабуть, сьогодні саме той випадок, коли програли, але я пишаюся нашою командою.

- Що завадило футболістам більш вдало розпоряджатися моментами? Зокрема, Криськів у першому таймі?

- Криськів, Фабіньо, Батюшин, Дмитренко в кінцівці поєдинку... Мабуть, майстерність.

- Можливо, хвилювання після виходу до УПЛ?

- Хвилювання немає. Уже перший тур зіграли, подивилися, що ми можемо з усіма грати. Знову ж таки, я вважаю, що сьогодні на фоні команди, яка представляє нашу країну у єврокубках ми виглядали дуже-дуже добре.

- Перші хвилини матчу "Металіст 1925" перегравав по грі "Колос". Відчуваєте сили в команді так і надалі продовжувати чемпіонат?

- Я вже казав, що ми будемо намагатися не відходити від своєї гри та з будь-яким суперником намагатися втілити на полі те, що ми тренуємо щодня.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925УПЛКолос
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1688