25.07.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Хвилювання немає – є бажання стартувати"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов напередодні дебюту команди в УПЛ розповів про те, як пройшло міжсезоння, та які очікування перед стартом чемпіонату.

- Як пройшло міжсезоння?

- У нас був час якісно підготуватися. Команда виконала всю роботу, яку ми запланували. Тому ми з позитивними емоціями підходимо до першого туру чемпіонату.

- Які емоції перед дебютом у Прем’єр-лізі? Є хвилювання?

- Хвилювання немає – є бажання стартувати. Бо ми молодий клуб, якому в цьому році виповнюється 5 років. У нас є свій почерк гри і ми будемо намагатися його дотримуватися протягом усього турніру.

- В команді багато новачків, розкажіть про трансферну роботу у це міжсезоння?

- Для тих хлопців, які тільки з’явилися у команді ще пройшло мало часу, щоб зрозуміти наші ідеї. Але ми зберегли кістяк нашої команди і підсилилися, і ще будуть новачки. Сподіваюсь, що у нас все вийде.

- Підсилення потрібне в лінію нападу?

- Абсолютно правильно. Ми шукаємо нападника і думаю, що скоро нам вдасться оголосити, хто у нас з’явиться.

- Яке завдання на сезон поставило перед вами керівництво?

- Завдання на сезон закріпитися у Прем’єр-лізі в перший рік. При цьому показувати гру, яка буде подобатися вболівальникам. І рухатися від гри до гри, намагатися щоразу грати на перемогу.

- Перший ваш суперник – це "Рух", що можете сказати про них?

- Так, дебютуємо з "Рухом" – це дуже цікава команда. Вона має непоганий підбір гравців, дуже швидка група атаки, добре використовують стандартні положення. Але ми не боїмося, і боятися нікого не будемо. Ми поважатимемо кожного суперника, з ким нам доведеться грати. І будемо намагатися перемогти будь-кого, з ким нам доведеться грати.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1143