18.07.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Аби виростити футболіста високого рівня, потрібно ставити високі цілі"


Головний тренер команди "Металіст 1925" U-19 Роман Мельник підсумував літній відрізок підготовки, а також торкнувся теми прийдешнього дебюту своїх підопічних у Чемпіонаті юнацьких команд.

- Тренувальні збори нашої команди цьогоріч влітку відбувалися на навчально-тренувальній базі в селищі Високий. Клуб створив усі умови задля плідної підготовки команди до сезону. Хлопці сумлінно виконали великий обсяг роботи, провели хороші спаринги та, за великим рахунком, продемонстрували непоганий рівень футболу.

Комплектацію команди наразі майже завершено. Кістяк команди склали футболісти "Авангарду" та випускники нашої школи. Повернулися до рідного міста футболісти з дніпровського ДВУФК, а також до нас приєднався один хлопець із академії донецького "Шахтаря". Наразі ще тренуються в лавах нашої команди два футболісти харківського УФК. Загалом, вважаю, що у нас підібраний хороший колектив, якому до снаги вирішувати великі завдання.

Щодо наших найближчих планів: у неділю у нас вихідний, а вже з понеділка розпочнемо тижневий цикл. Працюватимемо у режимі одного тренування на день, ну, а 24-го числа - дебютна гра проти "Руху" U-19.

Мета на сезон? Звичайно, основне завдання - це підготовка резерву для першої команди. Але, вважаю, для того, аби виростити футболіста високого рівня, потрібно обов'язково ставити найвищі цілі та завдання!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925СумиU19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 811