20.07.2021
21 липня. Зустріч вболівальників з командою (зміна локації)

21 липня. Зустріч вболівальників з командою (зміна локації)


Шановні вболівальники!

У середу, 21-го липня, відбудеться зустріч головної команди "Металіст 1925" із уболівальниками. На зустрічі будуть присутні всі футболісти, тренерський штаб на чолі з головним тренером Валерієм Кривенцовим, а також керівництво клубу.

У програмі заходу: видача сертифікатів на безкоштовні абонементи для наших найвідданіших вболівальників - діючих учасників "Клубу вболівальників", що з нами більше трьох років, нагородження призерів конкурсу прогнозів, які посіли 1-3 місця, а також вікторина, конкурс та розіграш з призами від клубу та нашого спонсора "Parimatch". Головною частиною заходу буде представлення футболістів, тренерського штабу та новачків. Після цього відбудеться спілкування вболівальників з командою та тренерським штабом у форматі питання-відповідь, яке завершиться автограф- та фотосесією.

Для участі в одному з розіграшів призів необхідно зареєструватися на сайті заходу. Розіграш відбудеться виключно серед присутніх на зустрічі.

У зв'язку з погодними умовами, захід пройде у "Театрально-концертному центрі" (малий зал ХНАТОБу), що знаходиться на вул. Сумській, 25. Початок о 19:25. Вхід вільний.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ХНАТОБХарківУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1826