22.07.2021
Конкурс прогнозів: стартуємо в УПЛ!

Конкурс прогнозів: стартуємо в УПЛ!


Шановні вболівальники!

Інформуємо про старт чергового сезону "Конкурсу прогнозів", який триватиме до 21-го травня 2022 року. Нашій команді належить зіграти 30 поєдинків з 15-ма різними суперниками, отже у вас буде 30 шансів поборотись за призи.

Правила залишаються не змінними: за вгадану кількість забитих м'ячів нашої команди при неправильному прогнозі результату учаснику нараховується один бал, за кожен вірно вгаданий результат матчу - два. Далі йде зростання балів, бо складніше прогнозувати події. За вгаданий результат та вгадані кількість голів нашої команди - три бали, за вгадану різницю забитих та пропущених м'ячів, а також правильний результат матчу – чотири. Нарешті, точно прогнозований рахунок поєдинку оцінюється в шість балів.

Перший прогноз, на матч "Металіста 1925" - "Рух", можна зробити вже зараз, за цим посиланням

Призи переможцям в сезоні 2021/22:
1 місце - ігрова футболка;
2 місце - ігровий м'яч;
3 місце - один абонент на східну трибуну, на наступний сезон;
4-10 місця - два квитки на перший домашній матч наступного сезону;

Прийом прогнозів на конкретний поєдинок закінчується за п'ять хвилин до його початку. Турнірна таблиця учасників буде доступна всім відвідувачам сайту в розділі "Конкурс прогнозів". Відзначимо, що брати участь в конкурсі прогнозів можуть тільки зареєстровані користувачі офіційного сайту ФК "Металіст 1925".

Організатором конкурсу є ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Учасники Товариства, посадові особи організатора, а також співробітники ФК "Металіст 1925" мають право брати участь у конкурсі прямо чи опосередковано без права претендувати на призи. У разі, якщо призове місце посяде особа вищезгаданих категорій, право на отримання призу переходить до наступного учасника конкурсу.

Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу!

Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 804