15.07.2021
Зустріч

Зустріч "Клубу вболівальників"


13-го липня відбулась зустріч керівництва клубу з членами Клубу вболівальників. На ній обговорювали процес "перезавантаження". Від керівництва клубу в розмові брали участь: виконавчий директор - Андрій Недєлін, заступник генерального директора - Антон Іванов, директор з маркетингу - Андрій Куліков та заступник голови Наглядової ради Еміль Тер-Степанян.

У порядку денному значилися наступні питання:
- обговорення нового положення про Клуб вболівальників
- вирішення питань щодо механізму відновлення членства у "КВ"
- обговорення привілеїв для учасників Клубу вболівальників

Першим питанням було розглянуто нову редакцію Положення про Клуб вболівальників. Основною зміною в якому є створення Ради вболівальників замість Координаційної ради та постійних комісій. Разом із вболівальниками вирішили принцип формування Ради. Початково її буде сформовано з діючих членів Клубу, які виявлять бажання на активну участь. Щонайменше раз на пів року Рада матиме можливість змінити кількісний склад. Члени Ради, що не проявляють активність в її роботі, за рішенням Ради, можуть бути виключені з її складу. Організаційні принципи залишаються майже не змінними. У порівнянні з постійними комісіям, нововведенням є можливість за рішенням Ради створювати Робочі групи для вирішення окремих питань. Товариство, в свою чергу, зобов’язується погоджувати з Радою зміну назви, символіки, Гімну футбольних команд клубу, зміну або доповнення Стратегії розвитку Товариства, цього Положення, та вартість квитків і абонементів на домашні матчі футбольних команд клубу. Проект Положення розміщено на форумі Клубу вболівальників. Пропозиції щодо змін будуть прийматись до 20 липня включно, на електрону адресу fan@metalist1925.com

У зв’язку з тим, що клуб планує використовувати термін реєстрації в Клубі вболівальників для надання привілеїв, а також багато вболівальників хотіли б зберегти свій реєстраційний номер, постало питання щодо відновлення членства. Результатом жвавого обговорення цього питання стало рішення щодо необхідності сплати внесків відповідної категорії. Для тих, хто не сплачував внески до 2-х років включно – за один місяць, більше 2-х років – за два місяці. Така можливість буде доступна протягом 2-х місяців після затвердження нового Положення Наглядовою радою Товариства, всі члени, що не скористаються такою можливістю будуть виключені зі складу Клубу вболівальників. Але в них буде можливість відновити дію членства в будь-який момент. При цьому відлік терміну членства буде здійснюватися від дати такого відновлення, без збереження реєстраційного номера.

Наступним питанням було розглянуто надання привілеїв учасникам Клубу вболівальників. Товариство взяло зобов’язання переглянути склад привілеїв, і надати ті, що будуть дійсно виконуватись, та додати нові. Наприклад, розглянути можливість надання безкоштовних «гостьових» квитків. Також клуб запропонував нову схему сплати внесків: щомісячно, щоквартально зі знижкою 5%, щопівроку зі знижкою 10%, щорічно зі знижкою 15%. Додатково для членів з терміном реєстрації в клубі більше трьох років – знижка 5%.

Підсумком зустрічі стало визначення термінів «перезавантаження»: публічне обговорення Положення триватиме до 21 липня 2021 р., затвердження Положення Наглядовою радою Товариства до 04.08.21 р., проведення опитування діючих членів «КВ» щодо участі у Раді вболівальників до 08.08.21 р., перші збори Ради провести у термін 10-13 серпня 2021 р.

Дякуємо всім хто знайшов час для участі у зустрічі!Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 564