15.07.2021
Parimatch та ФК “Металіст 1925” продовжать співпрацю у новому сезоні

Parimatch та ФК “Металіст 1925” продовжать співпрацю у новому сезоні


Після двох років співпраці Parimatch та ФК "Металіст 1925" прийняли рішення продовжити співпрацю. Бренд підтримував клуб ще тоді, коли харків'яни виступали під егідою ПФЛ, і ось тепер Parimatch заряджатиме "Металіст 1925" на перемогу вже у Прем'єр-лізі.

Співпраця клубу та бренду стала важливою для обох сторін, підтримка Parimatch відкрила для "Металіста 1925" нові можливості, допомогла залучити нових вболівальників та зробити значні кроки у розвитку футболу в регіоні.

Саме популяризація футболу в області є однією з головних цілей як Parimatch, так і "Металіста 1925". І тому бренд та клуб запланували провести найближчим часом низку акцій, які покажуть, що Харків є великим футбольним містом України.

Вже 25 липня на стадіоні "Металіст" відбудеться матч дебютний матч команди у Прем'єр-лізі. Харківська команда зіграє з "Рухом". Початок о 17:00.

“Нам приємно бути в команді і підтримувати харківських уболівальників тепер уже в вищому дивізіоні. Чекаємо перемог і глядачів на стадіоні. З цього року ми будемо активніше працювати з фанатами, впевнений ви побачите багато цікавого на матчах цього сезону”, - сказав Head of sponsorship Parimatch Пилип Орлов.


“Ми раді продовженню співпраці Parimatch та “Металіст 1925”. Футбол – спорт №1 в Україні, футбол – командна гра! І успішність результату залежить від злагодженості дій кожного учасника цієї команди. Тож нам надзвичайно приємно, що в нашій команді лише надійні партнери, серед яких - Parimatch, - відзначив Ярослав Вдовенко, генеральний директор ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків"


Parimatch — драйвер розвитку, який багато років надає підтримку спорту на різних рівнях. У портфелі партнерських проєктів бренду — Національна збірна України з футболу, ФК "Шахтар", ФК "Десна", ФК "Львів", ФК "Маріуполь", Федерація баскетболу України, Українська хокейна ліга та інші.Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925УПЛПаріматч
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 338