13.07.2021

"Металіст 1925" U-19 - "Квадро" - 2:2

13 липня 2021 р. Високий, навчально-тренувальна база (поле №2). Початок матчу о 18:00. 20 глядачів. +30°C

Арбітр - Євген Назаров
Асистенти арбітра - Олександр Сагайдачний та Денис Павлов (вся бригада - Харків)

"Металіст 1925" U-19 (футболки сині, перший тайм): Потімков І. (Чосов 31), Пономарьов, Баранов, Потімков Ю. (к), Дуруеке, Гуренко, Кучков, Емере, Лещинський, Курцев, Стрельник

"Металіст 1925" U-19 (футболки сині, другий тайм): Чосов (Штонда 61), Вовк (Абдуллаєв 77), Яшин (к), Шишко, Дзюба, Огурцов (Криволапов 77), Дегтярьов, Сиров (Яковенко 77), Кабан, Островський, Товкач (Бордовський 80)

Головний тренер - Роман Мельник

Голи: Лещинський 9, Дуруеке 45+1 - Кузнецов 74, з пенальті, Ннеджи 88

На 45+1-й хвилині Емере ("Металіст 1925" U-19) не реалізував пенальті (розіграш)

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"