08.07.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Подобається ставлення гравців до тренувань"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про стартовий етап зборів та поділився враженнями від 120-хвилинного поєдинку з "Вовчанськом".

- У різний час гравці приїхали, багато було футболістів на перегляді. Хтось ще приїжджає, інші їдуть. Враховуючи специфіку нашої ігрової моделі, хочеться мати ясність з гравцями, які залишаться у команді і будуть приносити користь. Завдання першочергове було привести всіх гравців до загального рівня фізичної підготовки. А вже гру проти "Вовчанська" ми розглядали, як один із етапів підготовки до чемпіонату. Хлопці грали під навантаженням, ми розділили їх на два склади. Колеги з "Вовчанська" пішли нам на зустріч, ми зіграли чотири тайми по тридцять хвилин. Тож, кожен гравець отримав по шістдесят хвилин ігрового часу.

Ми відпрацювали на зборах вже десять днів, працювали у режимі дворазових тренувань, відпрацьовували різні ігрові елементи, гру у захисті та нападі, різні комбінації, гру на своїй та чужій половинах поля. На установці перед матчем з "Вовчанськом" я тільки попросив хлопців закріпити всі ці напрацювання у грі. У наших гравців є велике бажання вчитися, не дивлячись, це молодий гравець чи досвідчений, вони засвоюють інформацію. Хочеться щоб це було якомога швидше, але ми розуміємо, що приходять нові гравці, потрібен час, поки їм все поясниш та момент зіграності із партнерами - це також дуже важливо. Мені особисто подобається ставлення гравців до тренувань, у нас зараз здорова конкуренція, майже на кожну позицію є по два рівноцінних гравці. Товариські матчі нам дадуть інформацію, як гарну так і погану.

Ще раз скажу, триває адаптація. Хтось щойно приїхав і в не надто гарній формі, а часу не дуже багато, завдання нашого тренерського штабу всіх підвести до спільного знаменника. Для цього тренуємось двічі на день, проводимо теоретичні заняття. Намагаємося достукатися до гравців, донести що треба грати саме так. Бо це принесе підсумковий результат.
Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Валерій КривенцовМеталіcт 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 628