07.07.2021
Перше інтерв'ю Дениса Шеліхова та Євгена Протасова

Перше інтерв'ю Дениса Шеліхова та Євгена Протасова


Вчора гравцями нашого клубу стали воротар Денис Шеліхов та півзахисник Євген Протасов. До вашої уваги перше інтерв'ю хлопців у якості гравців "Металіста 1925".

Денис Шеліхов:

- Позитивні емоції від того, що потрапив до такої гарної команди, яка ставить перед собою високі цілі та завдання на майбутній сезон. Наприкінці минулого сезону надійшло запрошення, спитали як я ставлюсь до того, щоб приїхати до "Металіста 1925" на оглядини. Я відповів позитивно, що готовий приїхати. Після огляди, мені запропонували контракт. Я дуже радий та буду робити все можливе для якомога кращих результатів команди.

Так сталось, що минулого сезону я обидві гри проти "Металіста 1925" не грав та дивився зі сторони. Мені дуже сподобалось, у який футбол грала команда, це була гра вищого рівня, завдяки чому клуб вирішив завдання по виходу до Прем'єр-Ліги.

Плюс мінус знаю всіх хлопців, ми коли готувались до матчів, розбирали майбутніх суперників, "Металіст 1925" не виключення. А вже зараз проходить період знайомства. Конкуренція в команді - це завжди плюс, завдяки конкуренції ми ростемо, розвиваємося та стаємо сильнішими.

Євген Протасов:

- У мене закінчився контракт з луцькою "Волинню". Я приїхав у відпустку до рідного Мелітополю, зателефонували з "Металіста 1925" із дуже вигідною пропозицією, тому особливо довго не роздумував та приїхав до Харкова.

Для себе я ставлю завдання максимально викладатися на тренуваннях, бо це Прем'єр-Ліга і всі все розуміють. Будемо старатися по максимуму.

Були моменти, коли коментатори порівнювали із Олегом Протасовим як футболістом. Дуже гарний колектив, знайомий був із Максимом Задеракою та Віталієм Пономарем, з якими раніше грали у "Олександрії". Зараз збори, важко всім, все проходить дуже інтенсивно, але потрібно готуватися в такому режимі.
Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Денис ШеліховЄвген ПротасовМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 477