21.07.2021
Абонементи на сезон 2021/2022 рр. Ціни та етапи продажу

Абонементи на сезон 2021/2022 рр. Ціни та етапи продажу


Шановні вболівальники!

12-го липня стартує продаж абонементів на сезон 2021/2022 рр. У Чемпіонаті Прем'єр-Ліги наша команда зіграє 15 домашніх матчів.

Перший етап абонементної кампанії нового сезону триватиме до кінця доби 25-го липня.

Традиційно на першому етапі пріоритет в цінах буде відданий уболівальникам, що продовжують свій абонемент на новий сезон, а також діючим учасникам "Клубу вболівальників".

Придбати абонемент можна будь-яким зручним способом, а саме:

- придбати онлайн на сайті metalist1925.club. При цьому абонемент не обов'язково отримувати в касі, ви зможете користуватись електронною версією протягом всього сезону, абонемент буде доступний у кабінеті на metalist1925.club, та після покупки буде відправлений на електрону пошту. Оформлення пластикового абонементу, що придбаний онлайн, коштуватиме 20 гривень, ці кошти буде направлено до "Фонду охорони навколишнього природного середовища України". Закликаємо, при можливості, купувати електронні абонементи - врятуємо нашу планету від пластику!

- з 17-го липня в касі №1 стадіону "Металіст", з 9:00 до 18:00. Сезонний абонемент в касі можна придбати тільки за пред'явленням посвідчення особи.

Для вболівальників, які продовжують абонемент на своє місце: на номер мобільного телефону, що був вказаний при покупці абонементів сезону 2019/2020, буде відправлено промокод за яким ви зможете викупити власні місця онлайн або в касі стадіону до кінця доби 25 липня, зі знижкою 20%. Якщо ви не отримали код до 13 липня, будь ласка надішліть на електрону пошту fan@metalist1925.com чітке фото абонементів, з зображенням сектора, ряду та місця, та контактні дані, після перевірки - код буде вислано за вказаними контактами. У разі виникнення питань з продовження абонементу на своє місце - телефонуйте за номером +380 (98) 155 1925.

Для діючих членів Клубу вболівальників: на номер мобільного телефону, що вказаний в профілі на цьому сайті, буде відправлено промокод за яким ви зможете придбати абонементи зі знижкою 50% відповідно до категорії членства, онлайн або в касі стадіону. З них, хто був зареєстрований в "КВ" до 1 липня 2018 року знижка становитиме 100%, сертифікат на безкоштовні абонементи буде видано на передсезонній зустрічі команди з вболівальниками.

Введення промокоду на сайті metalist1925.club здійснюється після вибору сектору.

Звертаємо увагу власників та бажаючих придбати абонементи на VIP та 4, 5, 6 сектори: продаж абонементів на ці сектори розпочнеться після закінчення ремонтних робіт, при цьому, буде можливість здійснити обмін абонементів сезону 2021/22 на зазначені сектори, з відповідною доплатою вартості. Власникам абонементів сезону 2019/20 буде надано першочергове право викупу місць.

Також повідомляємо, що з поточного сезону змінюється схема продажу VIP місць, зокрема:
- місця секторів VIP AL та VIP AB (абонементи Comfort) не матимуть доступу до ресторану, вхід на ці сектори здійснюється через турнікети західної трибуни;
- місця сектору VIP B, в рядах з 6-го по 10-й змінюють категорію на VIP B+, у вартість цього абонементу включено доступ до фуршетної лінії ресторану до матчу та під час перерви.

Сезонний абонемент дійсний тільки на домашні матчі в рамках Чемпіонату та Кубка України (крім фіналу).

З цінами на квитки та абонементної схемою ви можете ознайомитися нижче.
Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 3484