03.07.2021
Перше інтерв'ю Ростислава Русина та Максима Задераки

Перше інтерв'ю Ростислава Русина та Максима Задераки


Сьогодні гравцями нашого клубу стали півзахисники Ростислав Русин та Максим Задерака. До вашої уваги перше інтерв'ю хлопців у якості гравців "Металіста 1925".

Ростислав Русин:

- У мене закінчився контракт з "Рухом". Вели перемовини та запропонували контракт у "Металісті 1925". Вплинув фактор того, що тут грає мій друг та знайомий тренер, мені дуже хотілося сюди перейти. З Артемом Габелком дружимо близько десяти років, разом грали у "Шахтарі" та потім півроку у Юрмалі. Задоволений, що тепер гратимемо разом у "Металісті 1925". Звісно, з ним спілкувалися, він розповідав що тут гарний колектив, класні тренери. Я чекав, щоб сюди приїхати.

Взяв 10 номер, на якій саме позицію буду грати вирішувати вже тренеру, але здебільшого граю у атаці, хоча можу і у центрі поля, як опорного так і під нападником, чи крайнього нападника.

Хочу допомагати команді, щоб ми вигравали. Хочеться демонстрували якісну гру та перемагати.

Максим Задерака:

- У мене закінчився контракт з "Араратом", відразу зателефонував агент та запропонував такий варіант, на що я одразу погодився, бо хотів повернутися додому, в Україну. З багатьма хлопцями перетинався на футбольному полі, а з деякими грали разом. З Євгеном Ткачуком у кам'янській "Сталі", а з Антоном Савіним у донецькому "Металурзі". Думаю, з адаптацією проблем не буде.

Раніше грав лівого півзахисника чи опорного, ці позиції мені рідні. "Металіст 1925" я знаю та слідкував за виступами команди у Першій лізі, команда демонструвала досить гарну гру, яка, особисто мені, подобалась.
Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Ростислав РусинМаксим ЗадеракаМеталліст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 632