03.07.2021
Бойова нічия у внутрішньоклубному спарингу

"Металіст 1925" (сині) - "Металіст 1925" (жовті) - 2:2 (1:2, 1:0, 0:0)
3 липня 2021 р. Високий, навчально-тренувальна база. Початок матчу о 10:00. +24°С. 65 глядачів

Арбітри - Євген Котов та Олександр Коваль
Асистенти арбітра - Андрій Цеховський та Михайло Стороженко

"Металіст 1925" (футболки сині): Сидоренко (к) (Коваленко М. 38), Жичиков, Ткачук, Шершень, Ченбай, Габелок, Савін, Криськів, Голодюк (Русин 51), Батюшин, Пономар (гравець на перегляді 61)

"Металіст 1925" (футболки жовті): гравець на перегляді (Потімков 38), Холод, гравець на перегляді, Цвіренко (к), Коваленко І., Задерака, гравець на перегляді, Кравченко (гравець на перегляді 51), гравець на перегляді, Дмитренко, Блажко

Голи: Батюшин 12, Савін 49 - Блажко 1, Кравченко 11, з пенальті

Наприкінці першого тижня підготовки до Прем'єр-Ліги наша команда провела перший контрольний поєдинок. Добре попрацювавши протягом семи днів, а це 14 повноцінних занять, сьогодні "жовто-сині" зіграли між собою у форматі "3 тайми по 25 хвилин". У першу 10-хвилинку номінально другий склад шокував своїх візаві та зусиллями Валерія Блажка та Дмитра Кравченка забив два м'ячі. Втім, майже одразу після точного удару Кравченка з 11-метрової позначки, Юрій Батюшин один гол відіграв. Паритет в ендшпілі другого тайму відновив Антон Савін.

Поєдинок так і завершився бойовою нічиєю 2:2. За цим спарингом спостерігали керівники клубу, селекційний відділ, а також тренери та футболісти команди U-19, якій 25-го липня стартувати у відповідних змаганнях серед клубів елітного дивізіону.

Наступний контрольний матч "Металіст 1925" проведе 7-го липня. Його подробиці медіа-центр клубу повідомить трохи згодом.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"