20.06.2021
Кубок іспанської Ла-Ліги у Харкові

Кубок іспанської Ла-Ліги у Харкові


19-го червня харківські футбольні вболівальники за сприяння компанії "ПаріМатч" мали унікальну можливість сфотографуватися з Кубком Чемпіонату Іспанії у ТРЦ "Нікольский".

Окрім того, захід відвідали гравці "Металіста 1925" Максим Цвіренко, Антон Савін та Віталій Кольцов, які з радістю поспілкувалися з уболівальниками.

Захід прокоментував захисник "жовто-синіх" Максим Цвіренко.

Приємно було побачити цей Кубок наживо, який раніше бачив лише по телевізору. Перша асоціація - це, звичайно, іспанське "Ель-класіко" між "Барселоною" та "Реалом". Але краще побачити наші українські Кубки та дуже сподіваюся, що Кубок ЄВРО-2020 буде в Україні після того, як його здобуде наша збірна.

Вдячний уболівальникам, які прийшли сьогодні та завжди нас підтримують. Сподіваюся, що після виходу команди до Прем'єр-Ліги їх буде ще більше. Молоді хлопці, їхні батьки підтримують нас, можу лише подякувати їм за це. Ми всі побачили, що футбол із уболівальниками та без них - це дві великі різниці. Дай Боже, щоб уболівальники мали можливість відвідувати матчі та їх було якомога більше на трибунах.Обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій та клубних соцмережах Facebook та Instagram.

Металіст 1925ПаріматчЛа-Ліга
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 764