20.06.2021
Сергій Пилипчук:

Сергій Пилипчук: "Минулим сезоном я задоволений"

На початку цього тижня на Тернопільщіні відбувся фінальний турнір Вищої ліги Чемпіонату ДЮФЛУ серед гравців 2006-го року народження, за підсумками якого команда "Металіст 1925" U-15 здобула бронзові нагороди. Враженнями від турніру поділився старший тренер нашої команди Сергій Пилипчук.

- Їхали на фінальній турнір лише за перемогою, але, нажаль, не все склалося так, як ми планували. У півфіналі проти полтавської "Ворскли" мали ігрову перевагу, створили щонайменше чотири чудові нагоди відзначитися, але їх не реалізували, а вже у серії пенальті поступилися з рахунком 2:4. Що неприємно вразило, це якість полів, як на стадіоні у селі Великі Гаї, так і на ФА "Тернопіль", які були далекі від ідеальних.

Наступного дня, у матчі за бронзові нагороди, цілковито провалили першу половину першого тайму, що і вилилось у два пропущені м'ячі. Можливо, хлопці психологічно не відійшли від поразки у півфіналі, але віддам їм належне, не опустили руки та ще у першому таймі один м'яч зуміли забити, чудово все виконав Андрій Вербицький. Вже другий тайм цілковито був за нами, зрівняли рахунок та ще мали нагоди все вирішити у основний час. У серії пенальті відмінно зіграв наш воротар Данило Шнурко, який відбив два удари суперників.

Загалом, я залишився задоволений минулим сезоном, який став для мене дебютним у якості тренера. Нам вдалося створити боєздатну команду, бронзові нагороди - це гарний стимул для хлопців, щоб у майбутньому сезоні боротися за найвищі місця!

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"