05.06.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Ще раз довели всім, що у Харкові є та буде футбол"


Головний тренер харківського "Авангарду" Роман Мельник після фінального свистка не приховував емоцій та люб'язно погодився підсумувати звітний фінал, як, власне, і виступ своєї команди у переможній кампанії сезону 2020/2021 рр.

- Романе Петровичу, вітаємо вас з перемогою, яку здобули із солідним рахунком. Ви і у півфіналі перемогли впевнено та сьогодні у фіналі. Ваші емоції...

- Я в першу чергу, я хочу подякувати хлопцям, що вони продемонстрували гарний рівень футболу, були самовіддача, бажання виграти цей престижний турнір. Емоції тільки позитивні! Ми довели, що місто Харків має гарні футбольні школи та гарних футболістів, які грають за юнацькі, молодіжні та, навіть, національну збірну. Ще раз довели всім, що у Харкові є та буде футбол!

- Перед початком сезону були думки та цілі виграти Чемпіонат?

- Так, ми хотіли це зробити ще минулого року, алеч на жаль, через карантин ми так його і не дограли. А цей рік розпочали з якісної гри та завжди перед хлопцями ставимо максимальні завдання. У першу чергу, це гарний футбол. Якщо буде гра, то буде і результат. Гравці це демонстрували з першого туру та заслужили цю перемогу. Цей Кубок для нашого керівництва, вдячний їм за цю команду, що зберегли цих хлопців та дали можливість стати професіоналами.

- Що у фіналі проти "Любомиру" було найважчим?

- Ми поважаємо кожного суперника та ретельно готуємося до команд. Особливо вони нас нічим не здивували, ми розбирали їх, передивлялися їхні матчі. Ми планували грати першим номером та це в нас здебільшого виходило. Так, були деякі моменти, які не вдавалися, суперник теж мав бажання перемогти, але ,в цілому, план на гру ми виконали.

- Які найближчі плани?

– Я хочу передати привіт нашій першій команді "Металіст 1925", яка бореться за вихід до Прем'єр-Ліги. Якщо вони виконають завдання, ми будемо у Вищій лізі чемпіонату U-19. Ми передали їм естафету, далі справа за ними.


Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 709