05.06.2021
Прес-конференція Виконавчого директора ФК

Прес-конференція Виконавчого директора ФК "Металіст 1925" Андрія Недєліна


4-го червня на навчально-тренувальній базі у Високому відбулася прес-конференція за участі Виконавчого директора нашого клубу Андрія Недєліна. Захід відбувся у вигляді такої собі екскурсії територією бази, протягом якої журналісти мали змогу переконатися, що інфраструктурний об'єкт перебуває у чудовому стані, а "Металіст 1925" докладає максимум зусиль та вкладає немалі кошти у його підтримку.

Пан Недєлін розповів та наочно продемонстрував, у якому стані знаходилася база, коли ТОВ "ФК "Металіст 1925" уклав угоду з ПАТ "ФК "Металіст" про її оренду. З 2017-го року та по сьогоднішній день зроблено, дійсно, багато: відремонтовано басейн, замінені насоси, котел, зроблено косметичний ремонт приміщень, відремонтовано системи освітлення, кондиціонування, відеонагляду та інтернет-підтримки. А ще п'ять тут є натуральних полів, за якими потрібен щоденний догляд. Все це за весь час коштувало клубу більше п'яти мільйонів гривень.

Також Андрій Миколайович зазначив, що з бюджету міста та області за цей час на утримування бази не було витрачено ані копійки.

Ми за чесну конкуренцію. На футбольному полі, а не у кабінетах. Про це клуб заявляв усі п'ять років існування та буде дотримуватися такої думки й надалі. А на цій чудовій базі цілком комфортно можуть співіснувати і дві команди, - на завершення сказав Виконавчий директор ФК "Металіст 1925".Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 849