27.05.2021
Андрій Недєлін:

Андрій Недєлін: "Футбол - для вболівальників"


Виконавчий директор ФК "Металіст 1925" Андрій Недєлін дав інтерв'ю телеканалу "Футбол", у якому прокоментував інформацію про можливий зрив матчу та міри, які прийняті, аби цього уникнути.

- Прокоментуйте заяву на офіційному сайті, що може статися на матчі "Металіст 1925" - "Чорноморець"?

- Хочу відзначити роботу нашої служби безпеки, яка на чолі з офіцером безпеки Миколою Цвірой відреагувала на інформацію про можливі провокації. Наші вболівальники - люди, яким не байдужий футбол у Харкові та, зокрема, "Металіст 1925", проінформували нас про підготовку провокацій різного характеру. Починаючи від запалювання фаєрів та закінчуючи вибіганням людей на поле. Ми завчасно відреагували, дали заяву на офіційному сайті клубу, у якій упередили подібні явища. Нічого надприродного ми не зробили, а лише виконали свою роботу.

- В заяві йдеться про деструктивні елементи. Що мається на увазі, чи може хто?

- Ви розумієте, ми не уповноважені відповідати на це питання. Ми можемо припустити, які можуть бути методи, направлені на зрив матчу. Ще раз повторюся, це, або пов'язане з піротехнікою, або вихід вболівальників на поле. Точніше людей, яких важко назвати вболівальниками.

- У заяві йдеться, що ви підготувалися до цього. Що зробите, аби унеможливити зрив матчу?

- Дійсно, ми підготувалися. Була залучена максимальна кількість стюардів, увесь персонал стадіону попереджений про можливі провокації. Також сподіваємося на роботу правоохоронних органів, які працюватимуть периметром стадіону. Масові заворушення повинні бути поза футболом, футбол - для вболівальників!
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 579