26.05.2021
Офіційна заява ТОВ

Офіційна заява ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків"


Напередодні центрального матчу 28-го туру Чемпіонату першої ліги ПФЛ між ФК "Металіст 1925" (Харків) та ФК "Чорноморець" (Одеса) вважаємо необхідним проінформувати футбольну громадськість України про тривожні сигнали, які у рамках оперативної інформації надходять до нашого клубу.

Згідно цієї інформації центральний поєдинок туру, який відбудеться 27-го травня на ОСК "Металіст", може стати об'єктом спланованої "провокації" деструктивних сил. Сил, зацікавлених, згідно з наявними даними, у зриві матчу, подальшій технічній поразці ФК "Металіст 1925" та, головне, бажаної дискредитації нашого клубу, як структури, нездатної забезпечити належні заходи безпеки, як у чаші стадіону, так і за її межами.

Останнім часом, в умовах безпрецедентного тиску, у тому числі інформаційного, наш клуб вважає сьогодні своїм обов'язком попередити всіх бажаючих спородити сум'яття та безлад під час майбутньої гри. Комплекс заходів безпеки у четвер, 27-го травня, буде кардинальним чином відрізнятися від попередніх домашніх матчів ФК "Металіст 1925" у поточному сезоні в Першій лізі! Плідна співпраця з правоохоронними органами, в контексті прийдешньої зустрічі, не пройде безслідно, та тих провокаторів (третіх осіб), які таки зважаться на зрив гри, очікують, сміємо запевнити, вкрай неприємні для них "сюрпризи".

Ще раз підкреслимо: необхідні превентивні заходи нами кратно підсилені задля того, щоб кожен із уболівальників, який прийде у четвер, 27-го травня, на ОСК "Металіст", відчував себе в цілковитій безпеці. Впевнені, що цинічні плани, які виношуються в головах "доброзичливців", так і залишаться у теоретичній площині. А геть уся багатотисячна армія вболівальників на трибунах, так само, як і величезна аудиторія телеглядачів майбутнього матчу, насолодиться у найближчий четвер футболом виняткового рівня якості, інтриги та з дотриманням принципів Fair Play.

З повагою,
адміністрація ФК "Металіст 1925"


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Перша лігаПФЛЧорноморець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 21879