24.05.2021
Ярослав Вдовенко:

Ярослав Вдовенко: "Металіст 1925" - поза політикою"


Генеральний директор ФК "Металіст 1925" Ярослав Вдовенко у черговий раз підтверджує непорушність основних принципів життєдіяльності нашого клубу.

- Із глибоким сумом змушений констатувати формування негативного токсичного інформаційного простору навколо нашого клубу. Клубу, який у своїй нетривалій поки історії не давав найменших приводів засумніватися у власній порядності та порядності ведення справ.

- "Металіст 1925" - клуб, створений зусиллями вболівальників та всіх небайдужих до футболу в Харкові людей. Ми працюємо виключно на творення, при цьому поважаємо та шануємо закони України. Діємо виключно в рамках законодавчого поля та з повагою ставимося до всіх, без винятку, учасників футбольних процесів. Але ми, ще раз повторю цю тезу, на 100% поза політикою! Через свою аполітичність ми не підтримували та не будемо підтримувати жодного з кандидатів на посаду харківського міського Голови.

- "Металіст 1925" не грає в політичні ігри, не шукає у футболі економічних, так само як і ще якихось, дивідендів. Футбол для нас - це пристрасть, адреналін, причетність до найпопулярнішої на планеті гри, але зовсім не меркантильні, одномоментні інтереси.

- Сьогодні ми, як ніколи раніше, близькі до того, щоб повернути елітний футбол до нашого міста. Подарувати харків'янам радість побачити матчі української Прем'єр-Ліги у Харкові, підтримуючи свою команду.

- Віримо, що здоровий глузд у підсумку переможе, і наші старання знайдуть належну підтримку у всіх, для кого харківський футбол - це не порожній звук!

З повагою,
Генеральний директор ФК "Металіст 1925"
Вдовенко Я.В.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1301