16.05.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Перші два голи визначили перебіг подій на полі"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Гра викликала надвисокий інтерес, адже зустрічалися команди з верхньої частини турнірної таблиці. Сьогодні зіштовхнулися дві тактики, де одна команда грає за схемою 4-4-2, а друга - 4-3-3. Було дуже цікаво саме з тактичної точки зору. По матчу: перші два голи у нашому виконанні визначили подальший розвиток подій на полі, ми віддали ініціативу, спробували зіграти на результат. На початку другого тайму пропустили необов'язковий м'яч зі стандартного положення. Потім у нас були гарні можливості для контратак, ми двічі вибігли та забили. Обіграли суперника з таким рахунком, хоча "Верес" мені сподобався, команда грає у силовий футбол, де діють два мобільних нападники. В цілому ж, "Верес" можна привітати з виходом до УПЛ, ну, а у нас залишилося чотири гри.

- Команду прорвало в атаці, але знову вона пропустила. Чи ви граєте за принципом: "Ви нам заб'єте, скільки зможете, а ми вам, скільки захочемо"?

- Ні, ми граємо не за таким принципом. Наша команда і у попередніх матчах створювала досить моментів, але м'яч не йшов у ворота. Ви правильно відзначили, що гол ми пропустили необов'язковий, будемо розмовляти з футболістами, аби вони діяли уважніше.

- Розкажіть про стан Дерека.

- Дерек випав на тривалий період. У нього опухла нога, йому зробили знімок. Що до операції, то поки що - 50 на 50.

- З перемогою вас!

- Дякую!
Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1389