14.05.2021
Андрій Недєлін:

Андрій Недєлін: "У нас попереду п'ять "фіналів"


Виконавчий директор ФК "Металіст 1925" Андрій Недєлін - про минулі матчі харків'ян та перспективи команди у вирішальній частині сезону.

- Ми впевнено йдемо турнірною дистанцією від матчу до матчу, витримуючи заданий темп та ту стратегію, яка нами була обрана перед сезоном. Після ударного старту весняної частини, на жаль, не обходиться без локальних помилок, але, в цілому, скаржитися нам гріх. Команда в непростій боротьбі перемогла на виїзді краматорський "Авангард", доклала максимум зусиль та продемонструвала характер у зустрічі проти "Гірнику-Спорт". Так, ми могли в Києві в грі з "Оболонню" закріпитися на третій позиції, скоротити відставання від "Чорноморця" та збільшити відрив від наших переслідувачів. Але, мабуть, фортуна десь нам не посміхнулася, плюс травма Дерека (терміни реабілітації після якої стануть відомі після детального медобстеження) та вельми сумнівна жовта картка для Криськіва (через неї він не зіграє 16-го травня) залишили суперечливі враження від матчу з " Оболонню ". Як би там не було, ми прийняли цей результат та тепер всі наші думки про недільний поєдиноку з "Вересом".

- Помітно, що команда прогресує з кожним матчем, чи не так?

- Прогрес в нашій грі після зимової перерви важко заперечувати, вірю, що кінцівку сезону наші хлопці проведуть надвідповідально. Підбір виконавців у нас, на моє скромне переконання, найкращий в Першій лізі цього року. У кожній лінії, в кожній ланці зібрані футболісти, які вміють грати в футбол, а тренерський штаб прищеплює команді відмінний від більшості інших команд нашої ліги комбінаційний, побудований на контролі м'яча футбол.

- Поділіться очікуваннями від матчу проти "Вересу"?

- Попереду, як я вже сказав, розв'язка сезону. Перший з п'яти "фіналів" - у неділю в Харкові. Мої очікування, думаю, навряд чи відрізняються від очікувань усіх харківських уболівальників. Максималізм в крові наших футболістів, тренерського штабу, керівництва клубу та вболівальників - це частина нашого ДНК. Перемога, три очки - єдине, на що ми всі налаштовуємося та чого чекаємо!

- Ключовим фактором на фініші сезону може стати суддівське питання?

- Ми ніколи публічно не говоримо про суддівство, не обговорюємо арбітрів та не оцінюємо їхню роботу. На це є компетентні органи суддівського комітету, експертне співтовариство. Ми концентруємося виключно на своїй грі. Зазначу лише, що на початку поточного тижня наш клуб звернувся до Української Асоціацію футболу з пропозицією та розіслав копії листа в клуби, які ведуть в цьому сезоні очно-заочне суперництво за заповітну ТОП-3. З огляду на той факт, що чемпіонат УПЛ сезону 2020/2021 рр. завершено, було б логічно за аналогією з минулим сезоном повернутися до практики залучення найсильніших арбітрів країни та технічного використання системи VAR у вирішальних матчах. Клуби, безумовно, не в праві чогось вимагати від Асоціації в категоричній формі. Але, якщо в УАФ прислухаються до прохання та ухвалять таке рішення, впевнений, від цього виграє весь наш Чемпіонат. Дане звернення - не спроба поставити під сумнів чийсь професіоналізм, а лише бажання зробити кінцівку сезону в Першій лізі максимально прозорою. Щоб в результаті в УПЛ вийшли найсильніші клуби, які в чесній боротьбі довели б це своєю грою та результатами.

Інші цікаві новини читайте на нашому сайті та клубних соцмережах Facebook та Instagram.
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1591