11.05.2021
Дмитро Криськів - найкращий гравець квітня в Першій лізі

Дмитро Криськів - найкращий гравець квітня в Першій лізі


В системі донецького "Шахтаря" Дмитро Криськів вариться досить давно. Але варто було йому покинути Академію та повернутися додому - прийшов розквіт таланту. 25 вересня минулого року, за тиждень до свого ювілею, півзахисник дебютував у першості U-21 за "Маріуполь". Щоправда, дебют виявився провальним, його команда була розгромлена в Полтаві (1:4), а приазовский клуб відразу вирішив відмовитися від оренди гравця у "гірників".

Одразу виник варіант з грою в рідному Харкові, де Валерій Кривенцов шукав підсилення в півзахист. З вибором Криськіва наставник "Металіста 1925" потрапив у ціль. Тим більше, що важка травма Ярослава Ямполя відкрила двері хавбеку box-to-box, щонайменше, в обойму. Ну, а станом на початок травня, Криськів для "М1925" є точно незамінним футболістом на полі.У квітні Дмитро провів усі п'ять повних матчів та з командою набрав дев'ять очок з п'ятнадцяти можливих. Не найкращий результат, але на тлі конкурентів дозволяє харків'янам дивитися в майбутнє з оптимізмом. Ну, а матч з "Гірником-Спорт", в якому вольова перемога була вирвана в меншості (3:2), взагалі можна назвати проявом чемпіонського характеру колективу Валерія Кривенцова.

У грі ж Криськіва підкупає, насамперед, філігранна техніка, світла голова та своєчасні проникаючі передачі. Навіть у такому молодому віці його вже можна назвати "метрономом" атак "Металіста 1925". Не наврочити б!За не по роках стабільну гру на рівні Першої ліги Дмитро цілком заслуговує на звання найкращого гравця квітня у Першій лізі. Хоч і не відзначився результативними діями. Щоправда, цінний він іншим, а саме надійністю та вмінням грати у високому темпі й під серйозним рівнем тиску на одній з найбільш "гарячих" позицій в сучасному футболі.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Дмитро КриськівМеталіст 1925ПФЛПерша ліга
Пресслужба ПФЛ
Переглядів: 749